مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: قالب من؟!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام
واقعا که اقا
این قالبhttp://forum.ireshop.net/
برای ما اختصاصی بود
اینجا چی کار میکنه؟
کی مسئوله؟
سلام
حالا سایت شما که باز نشد ببینم
اما فکر نکنم این قالب اختصاصی باشه !
اگه برای فروش گذاشته باشن هم حتما خریداری کرده.
توضیحاتت ناقصه خوب.
سایت که باز نشد هیچ!!
باید به طراحش بگی و شاید قالب به طور عمومی به فروش رسیده نه اختصاصی!!
سایت برای من باز میشه مشکلی نداره.
اشتباه نکنم قالبش رایگانه !
چرا با مدیرش صحبت نمی کنی ببینی شاید اون بنده خدا هم بی خبره !
خودت از کی خریدی ؟!
چیزی که برام جالب اومده اینه که چجوری شکلک های آخرین ارسال هارو توی ایندکس گذاشته !
پلاگینش رو نصبیده یا چیز دیگس !
اشتباه میکنی طراحش علی (Pars) هست و رایگان نیست.
سلام
سایت من کلا بالا نمیاد
امامن قالب رو 30 هزار تومان خریدم
یعنی چی که میدید به یه نفر دیگه
بعدشم قالب مخصوص من طراحی شده بود
مسئول کیه؟
درود
عزیز جان این قالب اختصاصی بوده و سفارش دهنده اولیه هم شما بودید.
و همان طور که می دانید ما نمی توانیم قالب های اختصاصی را برای دانلود و فروش قرار دهیم.
اما نکته ای که شما رعایت نمی کنید اینه که هرکس می تونه سفارش هر قالبی رو به ما بده و ما اونو بسازیم.
از اونجایی که سایت شما چند ماهی بالا نمیاد سفارش دهنده ما اصلا سایت شمارو ندیده و دقیقا همان قالب VB اولیه که شما به بنده نشان داده بودید، نشان داد.
http://www2.bazinama.com/message/
من هم آن قالب را دوباره طراحی کردم و البته چند تغییر جزیی به آن دادم.

1- وقتی سفارش دهنده به بنده می گوید این قالب را می خواهم بنده هم می سازم. حتما انتظار داشتید می گفتم چون قبلا برای کسی ساخته شده دیگر شما نمی توانید به ما سفارش آن را دهید؟
2- ما در مورد قالب های اختصاصی خیلی حساس هستیم. شما فکر می کنید یک قالب با این هزینه ارزش زیر سوال بردن سایت را دارد؟
3- قالب هایی که کاملا به طور اختصاصی ساخته می شود شرایط سخت تری هم دارند، به طوری که قبلا موضوع کپی برداری از قالب های کاملا اختصاصی ساخته شده توسط مای بی بی ایران (نه تبدیل شده از سایر انجمن ساز ها) مطرح بود و شدیدا برخورد شد.

باز بر این نکته تاکید دارم که این قالب ها هیچ گاه برای فروش قرار نمی گیرند اما سفارش ساخت هر قالب ممکن است مشابه سفارش، یک سفارش دهندهدگیر باشد و انجام سفارش دوم غیر قانونی نیست. (مخصوصا اینکه سایت شما چند ماهی بسته بوده و سفارش دهنده ما اصلا سایت شما را ندیده)