مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: بهترین مجموعه آیکون ها با موضوعات مختلف
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
درود بر تمامی دوستاران مای بی بی.من این سایت رو چند روز پیش پیدا کردم و خیلی بدردم خورد.شما هم میتونید آیکونهای مورد نظرتون رو با موضوعات مختلف پیدا کنید.آرشیوی ز انواع آیکون های زیبا برای زیباتر شدن تالارتون

آرشیو آیکون
آقا دمت گرم جالب و مفید بود مخصوصا برای من که برنامه نویس وب هستم در طراحی به دردم می خوره
اگه من بخوام لیست آیکونهای موضوعاتمو افزایش بدم باید چی کار بکنم؟Huh

مثلا توی عکس زیر به جای 2 ردیف عکس میخوا 3 ردیف داشته باشمHuh

[تصویر:  ab0rq8grhjk894rvwuj.jpg]
(۱۳۸۹/۱۱/۵، ۰۱:۲۵:۲۱ صبح)stetar نوشته است: [ -> ]اگه من بخوام لیست آیکونهای موضوعاتمو افزایش بدم باید چی کار بکنم؟Huh

مثلا توی عکس زیر به جای 2 ردیف عکس میخوا 3 ردیف داشته باشمHuh

[تصویر:  ab0rq8grhjk894rvwuj.jpg]

فکر کنم هرچقدر آیکن هات بیشتر باشه سطر هاش هم بیشتر میشه ولی اگر می خواهی همین تعداد آیکن رو سطرهاش رو بیشتر کنی من نمیدونم باید بقیه دوستان راهنمایی کنند.

موفق باشید.
آیکون اضافه کردم ولی سطرهاش عوض نشدن

کلا هیچ تغییری نکرد
(۱۳۸۹/۱۱/۵، ۰۱:۵۴:۵۳ صبح)stetar نوشته است: [ -> ]آیکون اضافه کردم ولی سطرهاش عوض نشدن

کلا هیچ تغییری نکرد

شما مثلاً 20 آیکون اضافه کن بعد سطرهاش زیاد میشه. چون همینطوری که از آیکون ها کم میکنی سطرهاش کم میشه وقتی هم زیاد میکنی باید سطرهاش زیاد بشه.
(۱۳۸۹/۱۱/۵، ۰۲:۰۰:۳۳ صبح)Mr.Pooya نوشته است: [ -> ]
(۱۳۸۹/۱۱/۵، ۰۱:۵۴:۵۳ صبح)stetar نوشته است: [ -> ]آیکون اضافه کردم ولی سطرهاش عوض نشدن

کلا هیچ تغییری نکرد

شما مثلاً 20 آیکون اضافه کن بعد سطرهاش زیاد میشه. چون همینطوری که از آیکون ها کم میکنی سطرهاش کم میشه وقتی هم زیاد میکنی باید سطرهاش زیاد بشه.

باور کن این کارو کردم ولی تغییر نکردهSad