مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: کسانی که دنبال یک پرتال خوب هستند بیان اینجا
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
درود بر همه دوستان مای بی بی.از اونجا که من خودم با مای بی بی کار کردم و مزیت های فوث العاده ای که این فروم ساز داره انصافا اگر از وی بی بیشتر نباشه کمتر هم نیست.و از اونجایی که پشتیبانی خیلی خوبی که مای بی بی از طرف دوستان گلی همچون جناب پارس داره وقعا مای بی بی تک هست.ولی یه مشکلی که بعضی از دوستان مثه من دارن مشکل داشتم یه سردر خوب هست که متاسفانه مای بی بی سردر خوبی نداره البته در مقایسه با دیگر فروم ساز ها.من برای حل این مشکل از سیستم دیتالایف استفاده کردم.دیتالاف بر عکس مای بی بی اصلا فروم خوبی نداره ولی سردر قوی داره.وقتی دیتالایف با مای بی بی با هم ست میشن یه سایت قوی میشه حتی از وی بی هم قوی تر.دیتالایف از ماژول ها و هک های آجاکس زیادی استفاده میکنه که باعث زیبایی هرچه بیشتر سایت میشه.

این هم آدر سایت منه که هم از مای بی بی و دیتالایف با هم ست شده.از دیتالایف برای سردر و برای انجمنش از مای بی بی استفاده کردم.

باشگاه اقتصاددانان جوان

البته هنوز سایتم رو طراحی نکردم فقط نصب سایت کامل شده.

برای دیدن فروم هم میتونید سمت راست در منوی اصلی تالار گفتگو رو ببینید

با تشکر

qashqaie

فرمودید: کسانی که دنبال یک پرتال خوب هستند بیان اینجا!!
آمدیم اما خبری نبود،حالا میفرمایید ما چکار کنیم!!
راه رو نشون دادن نصفه کاره،اصلش آموزش راه رفتنه دوست عزیز!
سلام.
میشه برای سردر از وردپرس یا جوملا یا نیوک هم استفاده کرد که فکر کنم سیستم های قوی هم هستند. مثلاً یکی از دوستان من سردر وردپرس و انجمن مای بی بی داره خیلی هم خوب شده.
(۱۳۸۹/۱۰/۲۹، ۱۷:۲۶:۵۳ عصر)qashqaie نوشته است: [ -> ]فرمودید: کسانی که دنبال یک پرتال خوب هستند بیان اینجا!!

آموزش نمی خواد یک مای بی بی نصب می کنی و یک CMS خوب مثل همین دیتالایف یا نیوک یا وردپرس. که نصب همشون هم سادست نیاز به آموزش نداره.
(۱۳۸۹/۱۰/۲۹، ۱۷:۲۶:۵۳ عصر)qashqaie نوشته است: [ -> ]فرمودید: کسانی که دنبال یک پرتال خوب هستند بیان اینجا!!

دوست عزیز من عرض کردم سردر خوب بیاید اینجا خوب من راهنماییتون کردم که میتونید از سیستم های دیگه مثله دیتالایف یا امثال دیگه ای که دوستمون خیلی خوب اشاره کردن استفاده کنید..شما میتونید روش نصب رو از داخل گوگل سرچ کنید.من خودم از این روش استفاده کردم که کنار فایل های نصبی دیتالایف یک پوشه با نام فروم ایجاد کردم و بعد مای بی بی رو داخلش ریختم و فرومم رو نصب کردم.بعدش هم برای هماهنگ سازی هر دو از این لینک استفاده کنید

شما برای تست رویه یک هاست رایگان این کا رو انجام بدید اگه راضیتون کرد خوب رویه هاست اصلی برید

هماهنگ سازی دیتالایف با مای بی یی
آموزش نمی خواد یک مای بی بی نصب می کنی و یک CMS خوب مثل همین دیتالایف یا نیوک یا وردپرس. که نصب همشون هم سادست نیاز به آموزش نداره.
[/quote]

دوست عزیز اینو هم بگم که خوده نیوک از انجمن phpbb استفاده میکنه که اصلا خاک پای مای بی بی هم نمیشه.
چه کاریه واسه پرتال پاشی یه cms نصب کنی !!
یا بده یکی واست طراحی کنه یا برو خودت یاد بگیر (راحت هست) خودت انجام بده.

hamidtbt

سردر خود مای بی بی زیباتر هست که تازه فقط با یه پلاگین نصب میشه ولی برای اون باید یک cms نصب کنیم Huh
عزیزان من که نگفتم الان همه برید یه سی ام اس نصب کنید.من یه پیشنهاد دادم تا اگه کسی دوست داشت از این روش استفاده کنه.شما دوست نداری استفاده نکن
به نظرم بهتره برای سایت اصلی از یک CMS استفاده بشه.
دیتالایف که رایگان نبود!
با همکاری تیم مای بی بی ایران و نیوک لرن و وقت گذاری و برنامه نویسی گروه نیوک لرن سیستم نیوک و مای بی بی با هم سازگار شده است.
به زودی اطلاعیه این موضوع منتشر می شود.
پیروز باشید.
(۱۳۸۹/۱۰/۲۹، ۲۳:۰۴:۲۵ عصر)Pars نوشته است: [ -> ]دیتالایف که رایگان نبود!
با همکاری تیم مای بی بی ایران و نیوک لرن و وقت گذاری و برنامه نویسی گروه نیوک لرن سیستم نیوک و مای بی بی با هم سازگار شده است.
به زودی اطلاعیه این موضوع منتشر می شود.
پیروز باشید.

سلام.
خیلی ممنون. واقعاً حالا که نیوک و مای بی بی ست شده عالیه. همین کارا رو می کنید که مای بی بی ایران بهترین پشتیبانی مای بی بی میشه دیگه Smile واقعاً دستتون درد نکنه خیلی عالیه. ممنون

موفق باشید.
صفحه‌ها: 1 2