مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: عضویت سریع در وردپرس
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام
من می خواستم ببینم راهی هست که بشه تو وردپرس یه ابزارک(بلوک) گذاشت که کاربران بتونن تو mybb عضو بشن؟ و آخرین اعضا و ... رو نشون بده
یجورایی عضویت سریع رو بذارم تو وردپرس
یه چیزی مثل ناک و phpbb
دوست عزیز اینجا پشتیبانی MyBB هستش نه وردپرس

توی انجمنهای وردپرس جستجو فرمایید، اونجا هست
(۱۳۸۹/۱۰/۲۴، ۱۵:۱۵:۳۶ عصر)Webmaster نوشته است: [ -> ]دوست عزیز اینجا پشتیبانی MyBB هستش نه وردپرس

توی انجمنهای وردپرس جستجو فرمایید، اونجا هست

دوست گرامی تو وردپرس چیزی پیدا نکردم
این موضوعات هم به هر دو ربط داره و شما باید بهتر بدونید چون با کدهای mybb سرو کار دارید
فکر کنم مثلا اگه کدهایی که برای عضویت سریع تو mybb استفاده میشه رو داشته باشیم احتمالا میشه تو وردپرس ازشون استفاده کرد
بله میشه دوست من اما باید اطلاعات دیتابیس هم بهش بدی و یه صفحه کد تو مایه های آخرین ارسال های مای بی بی توی وردپرس بسازی و بجای متغییر های آخرین ارسالها مثلا" متغییر های عضویت رو بزاری. من خودم چند روزه توی این فکر هستم و میخوام ردیفش کنم اما فعلا" دسترسی به نت ندارم. اگر اساتید یه تاپیک برای کوئری های مختلف در مای بی بی میزدن راهنمای خیلی خوبی میشد تا همه ی سیستم ها بتونن مای بی بی رو توی خودشون داشته باشن
توی انجمن جستجو کنید: وردپرس
(۱۳۸۹/۱۰/۲۵، ۰۲:۱۲:۵۷ صبح)cniran نوشته است: [ -> ]بله میشه دوست من اما باید اطلاعات دیتابیس هم بهش بدی و یه صفحه کد تو مایه های آخرین ارسال های مای بی بی توی وردپرس بسازی و بجای متغییر های آخرین ارسالها مثلا" متغییر های عضویت رو بزاری. من خودم چند روزه توی این فکر هستم و میخوام ردیفش کنم اما فعلا" دسترسی به نت ندارم. اگر اساتید یه تاپیک برای کوئری های مختلف در مای بی بی میزدن راهنمای خیلی خوبی میشد تا همه ی سیستم ها بتونن مای بی بی رو توی خودشون داشته باشن
منم دقیقا همینو میگم ولی از کد نویسی سر در نمیارم

(۱۳۸۹/۱۰/۲۵، ۰۲:۳۸:۴۷ صبح)Webmaster نوشته است: [ -> ]توی انجمن جستجو کنید: وردپرس
هر چی گشتم چیزی در این باره گیر نیوردم
من الان آخرین ارسالها رو دارم و اگه بشه همونطور که cniran گفتند برای عضویت هم تغییرش داد واقعا عالی میشه
کسی نیست که بتونه کمک کنه؟
دوستان کسی نمی تونه این رو برام بنویسه؟