مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: وبی پلاگین و تنظیم زیر انجمن
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
درود به همه Heart

راستش نمی دونم برای گذاشتن عنوان موضوع وبی پلاگین درست بود یا خیر اما این چیزهای که من میبنم بیشتر در فروم vBulletin دیده میشه.
به این عکسی که فلش زدم یک نگاهی به فرماید
[تصویر:  61102642376785009771.png]

می خوام بدون این چیز پلاگین است اگر هست در Mybb پیدا می شود ؟ اگر آره لطفا لینک دانلود را قرار بدهید. راستش من User AR@KST@R و Pars را دیدم اما اگر توجه کنید این به طور گروهی هستش تا اگر کسی وارد این گروه بشه به طور خودکار این شکلی میشه , مثل خود شما که اینکار کردید

[تصویر:  71201769566953588014.png]

===============================================================
و در مورد تنظیم زیر انجمن مشکلی دارم می خوام بدونم شما چطور به این شکل در آوردید

[تصویر:  75116316130696194834.png]

تنظیم زیر انجمن من به این شکل در میاد Sad "و 5 بیشتر") یا هر چیز دیگر . شرمنده که سوالهای آسان و ساده می کنم خیلی دست کاری کردم BlushConfused

[تصویر:  35216350704729184433.png]

با سپاس
لطفا کلمه "ستونی" را جستجو کنید!!
درباره ی زیر انجمن جستجو کنیدBig Grin
درباره ی نام کاربری هم مای بی بی می تونه مثل vb بشه فقط یک جستجو کافیستBig Grin
کافیه پس زمینه مورد نظر را بزاری تا همانند اون عکس که گذاشتید بشه
نام کاربری
در vipهست
برای زیر انجمن
لطفا سرچ کنید
این هم چند تا پس زمینه برای همهSmile
محمد رضا جان اون کد را تو یکی از تایپک های غیر مربوط به vip گفته شدSmile
خیلی آسون میشه این کار رو کرد که نام کاربری برق بزنه :
کد پایین رو در قسمت مخصوص یوز گروپ وارد کنید و به جای image link لینک یکی از عکس های بالا رو قرار بدید.

کد php:
<span style="color: Red; background: url('IMAGE LINK') repeat-x">{username}</span

بسیار جالب بیدSmile
عکسها باید Transparent باشند تا خوب به نمایش در بیان . اگر از دوستان کسی gif مناسب داره بزاره .
سلام
من میخوام توی انجمنی که باز میشه فقط زیر انجمن هاش نمایش داده بشه و کادری که دورش خط کشیدم نمایش داده نشه؟ چطور باید حذفش کنم ؟
[تصویر:  yilo50exr2he38ff3pb.png]
ابتدا کپی رایت خودتون رو درست کنید تا شامل پشتیبانی بشید
قانون سایت هست Heart