مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: دلیل برای حذف یا ویرایش پست
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام دوستان.
آیا در مای بی بی این امکان همانند وی بی وجود داره که وقتی پستی رو حذف میکنی دلیلش رو بنویسی یا نه؟
اگه وجود نداره آیا پلاگینی چیزی هست؟
ممنون میشمHeart
سوال من خیلی آماتور بود یا کسی حال جواب دادن نداره؟Sleepy
پارس جان اشتباه نکردی؟!Big Grin این لینک یادداشت یعنی همون کاری رو که من گفتم انجام میده؟ اگه آره یه توضیح کوچولو میدی؟
واقعا ممنون از پشتیبانیتون خیلی دوستون دارمHeart
دقیقا همان نیست.
اگر مدیر ارسال را ویرایش کند کادری در پایین برای نوشتن دلیل است که به پایین ارسال اضافه می شود . پ.خ. برای نویسنده ارسال می شود و لینک به موضوعی که ارسال کرده می دهد.
اگر ارسال حذف هم شود چنین پ.خ. ای ارسال می شود اما دیگر نمی توان دلیلی برای آن ذکر کرد چون موضوع حذف شده است.
می توانید برای کامل تر کردن پلاگین با نویسنده آن که لینکش در همان تاپیک معرفی است ارتباط بر قرار کنید.
ممنون پارس عزیز.
الآن امتحان کردم دقیقا میشه همون کاری رو باهاش انجام داد که مد نظر من بود.
برای ویرایش که خودت توضیح دادی.
ولی برای حذف هم میشه اول کل محتویات پست کاربر رو پاک کرد و در قسمت یادداشت مدیریت بنویسیم حذف شد دلیلشم بزاریمBig Grin
راستی این آمار کامل تاپیک چه تو مای بی بی چه تو خود سایت من عکسای موضوعاتش لود نمیشه میخواستم بدونم واسه همه بهمین شکله؟ اونا که نوشته افزودن به...
آیا در mybb میتوان موضوعات حذف موقت کرد؟ من هرچی حذف میکنم حذف کامل هست و با یک پلاگین که نصب کردم فقط میشه رفت از ادمین سی پی برش گردوند و در صفحه انجمن این امکان وجود نداره. منظورم این هست که به شکل زیر باشه.:

با سپاس.Shy

بله فعلا که هیچ تصویری لود نمیشه.