مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: چگونه می توان پسورد آدمین را از طریق سی پنل هاست بازیابی کرد؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
با سلام خدمت مدیران و اعضای محترم سایت
بنده پسورد آدمین تالارم رو گم کردم و تنها به سی پنل هاست دسترسی دارم.

می خواستم بدونم آیا راه ساده ای وجود داره که بتونم از طریق سی پنل پسورد آدمین رو دوباره پیدا کنم؟

ممنون واسه وقتی که میذاریدRolleyes
پسورد ادمین که نمی تونید ببینید ولی می تونی از روش زیر استفاده کنید
برای اجرای این دستورات باید به phpmyadmin رفته و از منوی سمت چپ روی SQL کلیک کرده و کد مورد نظر را وارد کنید و در آخر روی GO! کلیک کنید.
در صورتی که گروه کاربری مدیر کل را تغییر داده و دیگر توانایی ورود به کنترل پنل مدیر کل را ندارید
(در صورتی که شما مدیر اول انجمن نیستید به جای 1 شناسه کاربری خود را وارد کنید)
کد:
UPDATE `mybb_users` SET `usergroup` = '4' WHERE `uid` = '1'
برای بازگردانی رمز ورود یک کاربر به "test" (به جای مقدار X شناسه کاربری (id) کاربر را وارد کنید.)
کد:
UPDATE `mybb_users` SET `password` = '098f6bcd4621d373cade4e832627b4f6', `salt` = '' WHERE `uid` = 'X'
منبع:
http://community.mybbiran.com/thread-2489.html
من اون پست منبعتون رو خوندم ولی مگه این ماله سی پنل ادمینه یا سی پنل هاست؟

یه سوال:
میشه آدرس این phpmy admin رو توی کنترل پنل هاست بگید؟
برای هاست هست
هاست شما کنترل پنلش چیه؟
سی پن؟ویستا پنل؟یا چیز دیگه؟
CP هستش!
خب توی سی پنل دقیقا عبارت phpMyAdmin هست
اگر ایمیل معتبری داره خوب پسورد جدید بگیر ولی اگر ایمیلی معتبر نداره اول تو phpmyadmin فیلد یوزر فیلد ادمین یا یوزر مورد نظر رو باز کن و ایمیلشو عوض کن پسورد جدید بگیر تموم
بعد دیتابسی که برای تالار هست رو انتخاب کن
[تصویر:  image12.jpg]
این ورودی بعد روی دیتابس تالارت کلیک کن
[تصویر:  l6945_.jpg]
تو نوار کناری فیلد users رو باز کن و یوزر مورد نظر رو باز کن edit بزن ایمیلش رو عوض کن و بازیابی پسورد رو تو تالار بزن
حالا میتونی این کدی که دوستان دادن رو دستی تغییر بدی
این میشه 123456
ccd7c809b96a4fd0a4b6f6083aa1aa7b
و اینم کد دوستمون test
098f6bcd4621d373cade4e832627b4f6
موفق باشید
HeartHeart
(۱۳۸۹/۹/۱۹، ۱۶:۲۱:۱۹ عصر)mahtab khanom نوشته است: [ -> ]اگر ایمیل معتبری داره خوب پسورد جدید بگیر ولی اگر ایمیلی معتبر نداره اول تو phpmyadmin فیلد یوزر فیلد ادمین یا یوزر مورد نظر رو باز کن و ایمیلشو عوض کن پسورد جدید بگیر تموم
بعد دیتابسی که برای تالار هست رو انتخاب کن
[تصویر:  image12.jpg]
این ورودی بعد روی دیتابس تالارت کلیک کن
[تصویر:  l6945_.jpg]
تو نوار کناری فیلد users رو باز کن و یوزر مورد نظر رو باز کن edit بزن ایمیلش رو عوض کن و بازیابی پسورد رو تو تالار بزن
حالا میتونی این کدی که دوستان دادن رو دستی تغییر بدی
این میشه 123456
ccd7c809b96a4fd0a4b6f6083aa1aa7b
و اینم کد دوستمون test
098f6bcd4621d373cade4e832627b4f6
موفق باشید
HeartHeart

دوست عزیز ...من اومدم به 1.6.1 ارتقا بدم بعد چون همیشه پسوردم ذخیره بود خیلی مدت بود نزده بودم یادم رفته بود ...نمی تونم الان upgarde کنم از این روش هم پسوردم رو تغییر دادم بازم نشد ... forget pass کار نمیکنه ....میشه راهنمایی کنید ؟

از داخل پی اچ پی مای ادمین تیبل نام کاربری ادمین را حذف کنید
یک نام کاربری دیگه بسازید با نام ادمین
و مجدد از داخل پی اچ پی مای ادمین id یوزر جدید را به ۱ و gid که همان gorup id هست را روی ۴ تنظیم کنید
با نام کاربری و پسورد جدید وارد بشید
من همین مشکل را دارم

و با این راه حل ها به نتیجه نرسیدم

آیا میتوانیم در انجمن با یک نام عضو شویم و در سیپنل به ان دسترسی مدیریت کل سایت را داد ممنون میشم اگر هر چه سریعتر به سوال من پاسخ دهید با تشکر و خسته نباشید خدمت مهندسان محترم
صفحه‌ها: 1 2