مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: نظر شما در مورد ترجمه پیکربندی
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
درود

خب تا اینجا که فارسی ساز مای بی بی ایران به عنوان کامل ترین فارسی ساز شما را در استفاده هرچه راحت تر از مای بی بی یاری کرده است.
این خبر را هم می دهم که نسخه 3.2 فارسی ساز با نزدیک به 500 اصلاح (شامل اشتباه تایپی، حذف کلمه های عربی، حذف قواعد عربی) به زودی معرفی می شود.

در ادامه قسمت "کنترل پنل مدیر کل > پیکربندی > تنظیمات" فارسی نیست.
البته این قسمت هیچ ربطی به فارسی ساز ندارد. چرا که فایل های داخل فارسی ساز و در واقع قسمتی که باید ترجمه می شده و شده اصلا شامل این قسمت نبوده است.

حالا به نظر شما ترجمه این قسمت چه قدر مفید است و اینکه چه کسانی می توانند کمک کنند؟
(البته متن های این قسمت زیاد است)
درود
با تشکر از زحمات شما برای جامعه ی مای بی بی
به نظر من ترجمه ی این بخش ضرورتی نداره چرا که اگه از زبان انگلیسی استفاده کنن کمتر به مشکل بر می خورن(البته این نظر شخصی منه چون من حتی وقتی کنترل پنل رو هم فارسی می کنم دیگه نمی تونم با هاش کار کنم!)
از نظر من ضرور نيست اما خالي از لطف نيست اوناي كه يه مدت از ماي بي بي استفاده كردن ديگه تمام تنظيماتش رو ياد گرفتنم و نيازي به فارسي شدن اين قسمت ها ندارن اما فكر كنم اوناي كه تازه با ماي بي بي اشنا ميشن اين قسمت فارسي بشه راحت تر با ماي بي بي ارتباط برقرار كنن Wink

زیاد واجب نیست نمی خواد خودتون را به خاطر این به زحمت بندازید همین ترجمه پوسته چندین برابر ارزش دارهSmile
همین فارسی ساز خودش کلی ارزش داره لازم به فارسی سازی اون قسمت هم نیست اخه چیزی هم نداره که کسی نتونه ازش سر در نیاره
سلام
اول با تشکر از فارسی سازی که ارائه میدید

به نظر من هم نیازی نیست چون دیگه همه به فارسی نبودنش عادت کردنTongue
به نظر منم لازمه ولی ضروری نیست

لازمه چون اسم این کار فارسی سازی هست

میتونید در ورژنهای بعدی فارسی سازی این قسمت رو انجام بدین

این ورژن 2 هم بیاد فکر کنم کارتون تکمیلتر میشه(ورژن 2 مای بی بی)
تمام آموزشها توی این سایت با مسیر های انگلیسیش عنوان شده پس اگر اون قسمت فارسی بشه دوباید همه تاپیکهای اینجا هم ویرایش بشن و مسیر فارسی تنظیمات رو قرار بدین.
که به دردسرش نمی ارزه

فارسی سازی اونجا هم به تکمیل زبان فارسی و فارسی ساز کمک میکنه ولی فکر نکنم واجب باشه
اما از ديد مثبت نگاه كنيم باعث ميشه كار براي اعضا راحتر بشه تو اون قسمت و كمتر سوال بپرسن Confused

حيف زبانم اوضاعش خيلي خيته والا كمك مي كردم Sad
درود

دوستان فارسی نگید ( پارسی ) خواهشاUndecided
صفحه‌ها: 1 2