مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل در نصب mybb
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
باسلام
اول اینکه نسخه انجمن ساز mybb را از اینجادانلود کردم ایا همین اخرین نسخه هست؟
دوم اینکه طبق اموزش نصبی که در انجمن وفایل pdf گذاشتین من پیش رفتم درمرحله پیکربندی دیتابیس دیتابیسی که درپنل ساختم مشخصاتش را وارد میکنم ولی خطامیده از طرفی مطمئن هستم که درست وارد میکنم بایدچکار کنم؟؟؟
اینو هم بگم فایل config.php واقع در پوشهinc خالی هست مگر نباید داخلش کد باشه چون من فایلهای کانفیگ که دیدم حاوی کد بوده!!!
متن خطا هم اینه
"به نظر می رسد یک یا چند خطا برای پیکربندی اطلاعات دیتابیس رخ داده است که می بینید

* عدم امکان اتصال به سرور دیتابیس در 'localhost' با نام کاربری و کلمه عبور تعیین شده. آیا شما از نام میزبان و اطلاعات کاربری اطمینان دارید

.هنگامی که که مسائل بالا مرتفع شد، عملیات نصب را ادامه دهید
"
درود
نیازی نیست localhost را تغییر دهید.
نام کاربری و رمز هاست را وارد کنید. در انتها نام دیتابیسی که ساخته را وارد کنید.
نیازی نیست که نام پیشوند مای بی بی را تغییر دهید.
آقا علیرضا
نام کاربری ورمز هاست یا نام کاربری ورمز دیتابیس!!!؟؟
یعنی هاست من(سی پنل) فرض کنید نامش هستmihan رمزش هم هست 123
اینو باید وارد کنم؟اخه من تا حالا هر چی اسکریپت نصب کردم مشخصات دیتابیس ساخته شده وارد میکردم نصب میشده!
درغیر اینصورت تصویر زیر را مشاهده بفرماییدمن مشخصات دیتابیس را
درست وارد کردم
[تصویر:  8eyceq9ie3bqvj7pq082.jpg]
این دیتابیسی که وارد کردید قبلا ساخته شده است؟
موتور دیتابیس مطابق هاست شما است؟
نخیر این دیتابیس تکراری نیست
اینو بعنوان مثال گذاشتم بجای mihan نام هاستم قرار میگیره وبعد از اونهم طبق معمول یوزر و نام دیتابیس دیگه

منظورم این است که نام دیتابیس قبلا باید در دیتابیس ساخته شده باشد.
آره میدونم
من قبلش از طریق سی پنل و گزینه MySQL Databases همه چیز را ساختم و مشخصاتش را طبق تصویر بالا توفیلدهای خودش وارد کردم!
(۱۳۸۹/۶/۱۸، ۱۵:۲۸:۴۵ عصر)moosa نوشته است: [ -> ]آره میدونم
من قبلش از طریق سی پنل و گزینه MySQL Databases همه چیز را ساختم و مشخصاتش را طبق تصویر بالا توفیلدهای خودش وارد کردم!

در صورت تمایل دسترسی Cpanel و لینک انجمنتان را برای من پیام خصوصی کنید تا مشکل را بررسی و در صورت امکان حل کنم.
مشکلی نداره .... ولی خوب من میخوام برام جا بیفته که ایراد از کجاست؟با اینکه همه اطلاعات را درست وارد میکنم چرا قبول نمیکنه!!؟
(۱۳۸۹/۶/۱۸، ۲۳:۳۶:۱۸ عصر)moosa نوشته است: [ -> ]مشکلی نداره .... ولی خوب من میخوام برام جا بیفته که ایراد از کجاست؟با اینکه همه اطلاعات را درست وارد میکنم چرا قبول نمیکنه!!؟

100% یک جای کار ایراد دارد . پس از حل مشکل ، مشکلتان را برایتان توضیح می دهیم.
صفحه‌ها: 1 2 3