مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل در پروفایل
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
درود بر شما
من وقتی که وارد پروفایلم میشم(تویه سایتم)این شکلی نشون میده و 2 قسمت نامشخص وجود داره.چجوری میتونم این دوقسمت مجهول که در تصویر اومده رو اصلاح کتم ممنون[تصویر:  v4o3jfi6v8qs5lhy1yk1.png]
درود من پروفايل شما رو نگاه كردم اما به اون شكلي كه تو عكس گذاشتيد نيستش Confused

اگه منظورتون او قسمت خالي هست همون قالب بندي پروفايل ماي بي بي اين طوري هست حتي اين انجمن يا انجمن هاي ديگه فرقي نداره مي تونيد يه قالب جديد براي پروفايل خودتون طراحي كنيد شبيه وي بي البته يكي هست اما زياد شبيه نمي كنه بيشتر خراب كرد در مورد من كه اين طور بودش

اون فاصله كم از بالا هم براي بهتر نشون دادن هستش فكر نكنم متن به بوردر بچسبه جلب بشه
درود بر استاد plus.شما فرمودین پروفایل وی بی،من هم پلاگینش رو نصب کردم ولی هیچ تغییری ایجاد نشد.میشه راجع به اون هم توضیح بدید ممنون میشم
بعد نصف و فعال سازي :

به قسمت پيكر بندي >> تنظيمات >> پروفایل پیشرفته

و از اونجا

نقل‌قول: فعال سازی پلاگین؟
بله یا خیر؟

بله رو بزنيد
من فقط همين كار رو كارم البته اصلا جالب نميشه كلي ايراد و به هم ريختگي داره كه بايد رفعش كني يكي از دوستان قرار هست رو اون قسمت بعد از امتحانات ترم تابستان كار كنه اگه كار جالبي در اومد تو انجمن قرار مي دم