مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل داشتن کل مای بی بی
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
درود
من یه تالار گفتگو راه اندازی کردم فعلا توی لوکال تا بعدا بیارمش روی اینترنت هی به مشکل برمی خورم
جدیدتریم و بدترین مشکلم اینکه من یه چند تا بخش ساختم و یه چند تا زیر مجموعه و حالا مشکلی هست عجیب و غریب.خودتون نیگاه به عکس ها بندازین با مرورگر های مختلف ازش عکس انداختم با فایر فاکس خوبه ولی با اکسپلورر و کروم مشکل داره
مشکلش چیه؟
به نظر شما مشکل از اینکه من توی نوت پد کپی نکردم نیست؟
ببین عزیزم بارها گفته شده کدی که از اینجا کپی میکنید حتما اول بریزید تو نت پد بعد از ائنجا استفده کنیدو این که IE کلا با مای بی بی مشکل داره بهترین حالت نمایش هم در فایرفکس هست.
(۱۳۸۹/۵/۳۱، ۱۷:۱۹:۴۵ عصر)AR@KST@R نوشته است: [ -> ]ببین عزیزم بارها گفته شده کدی که از اینجا کپی میکنید حتما اول بریزید تو نت پد بعد از ائنجا استفده کنیدو این که IE کلا با مای بی بی مشکل داره بهترین حالت نمایش هم در فایرفکس هست.

جوملا هم با IE مشکل داره ولی یه کدی چیزی داره که اونو وقتی نصب میکنی درست میشه میخوام بدونم حالا mybb هم همچین چیزی داره یا نه؟
بعد مشکل دوم اینکه پس مردمی که می خواهند بیان تو تالار گفتگوی من پس باید چی کار کنند
پس چرا IE با این تالار گفتگو مشکل نداره
این مشکل عموما مربوط به قالب هست نه مای بی بی!
خیلی از دوستان از همان قالب استفاده می کنند و مشکلی ندارد.
اگر انجمنی رو هاست داشتید بهتر می شد راهنمایی کرد.
(۱۳۸۹/۵/۳۱، ۱۷:۴۷:۱۱ عصر)Pars نوشته است: [ -> ]این مشکل عموما مربوط به قالب هست نه مای بی بی!
خیلی از دوستان از همان قالب استفاده می کنند و مشکلی ندارد.
اگر انجمنی رو هاست داشتید بهتر می شد راهنمایی کرد.

درود من الان از قالب miblue که برای ورژن 6 هست دارم استفاده می کنم
اونم مشکل داره مگه
درود
دوست عزيز قالبها تست ميشن قرار داده ميشن
موفق باشيد
(۱۳۸۹/۵/۳۱، ۲۰:۲۴:۴۹ عصر)irsat2008 نوشته است: [ -> ]درود
دوست عزيز قالبها تست ميشن قرار داده ميشن
موفق باشيد

دوست من ، منم که نگفتم کلا مشکل داره گفتم برای IE مشکل داره شما برو یه کادر بنداز دور زیر انجمن هات اونموقع برو تستش کن
البته قصد توهین ندارماBig Grin
مگر از این قالب استفاده نمی کنید:
http://www.form2online.com/
خودتان با IE تست کنید.

نکته: توجه داشته باشید که قالب ها را با نسخه به روز مرورگر ها مقایسه کنید.
در حال حاضر IE 9 در دسترس می باشد.
بله قابش همینه وقتی که دور زیر انجمن هات کادر نندازی خوبه ولی وقتی که میندازی خراب میشه؟
بله قابش همینه وقتی که دور زیر انجمن هات کادر نندازی خوبه ولی وقتی که میندازی خراب میشه؟
کدی چیزی نیست که بشه باش سازگارش کرد؟