مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: ثبت نام سريع بدون نياز به پلاگين
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام دوستان
براي اين كه در انجمنتون امكان ثبت نام سريع رو فراهم كنيد كافيه اين كد رو توي هدر در قسمت نمايش مهمان ها كپي كنيد:
کد:
<BR>

<div align=center>    <form method="post" action="{$mybb->settings['bburl']}/member.php">

<b><font face="Tahoma" size="1" color="#000000">ثبت نام سريع:</font></b>
<input class="textbox" type="text" name="username" maxLength="50" size="15" title="نام کاربري خود را در اين قسمت وارد کنيد" value="نام کاربري" onfocus="this.value=''" /></font>

<input class="textbox" type="text" name="password" maxLength="50" size="15" title="کلمه عبور را در اين قسمت وارد کنيد" value="رمز عبور"  onfocus="this.value=''" /><font size="2"></font>

<input class="textbox" type="text" name="email" maxLength="50" size="15" title="ايميل خود را در اين قسمت وارد کنيد  " value="ايميل"  onfocus="this.value=''" /><font size="2"></font>

<input type="hidden" value="do_register" name="action">
<input id="receivepms" type="hidden" CHECKED value="yes" name="receivepms">
<input id="allownotices" type="hidden" CHECKED value="yes" name="allownotices">
<input id="pmnotify" type="hidden" CHECKED value="yes" name="pmnotify">

<input id="pmpopup" type="hidden" CHECKED value="yes" name="pmpopup">
<br><br>
<input class="button" type="submit" value="ثبت نام !" name="regsubmit">
</form></div>

توجه كنيد كه براي اين كه كاربرا بتونن ثبت نام سريع داشته باشند، بايد كد تصويري رو در مرحله ثبت نام غير فعال كرده باشيد.
درود
اینو خودت درست کردی؟
نه جاي ديگه ديده بودم
آدرسش يادم نيستSmile
اصلا جالب نیست.
(۱۳۸۹/۵/۲۳، ۱۷:۵۴:۵۶ عصر)Pars نوشته است: [ -> ]اصلا جالب نیست.

مشکلش چیه؟

البته این کد اصلی نیستا! فکر می کنم پس از هزاران دست گشتن به اینجا رسیده است!
به دلیل این که با این روش کاربر برای ثبت نام فقط باید سه گزینه رو پر کنه، سریعترین روش برای ثبت نامه، به خصوص برای ما که تازه انجمنمونو راه اندازی کردیم و نیاز به عضو داریم.
در ضمن من الان با گوشیم تو سایت اومدم، زیاد جالب نیست ولی بهتر از هیچیه، آخه تو راهم.
به دلیل این که با این روش کاربر برای ثبت نام فقط باید سه گزینه رو پر کنه، سریعترین روش برای ثبت نامه، به خصوص برای ما که تازه انجمنمونو راه اندازی کردیم و نیاز به عضو داریم.
در ضمن من الان با گوشیم تو سایت اومدم، زیاد جالب نیست ولی بهتر از هیچیه، آخه تو راهم.
سلام دوستان.من تازه عضو اين انجمن شدم و mybb رو روي سايتم گذاشتم.ميخواستم اين عضويت سريع رو هم بزارم ولي هرچي گشتم هدر رو پيدا نكردم (به كلي سر در نياوردم).لطفا يكم بيشتر راهنمايي كنين.متشكرم
کنترل پنل کاربری » قالب ها و پوسته ها » قالب ها » قالب مورد نظر » Header Templates و بعد header_welcomeblock_guest