مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: نمایش پنجره پاپ اپ
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام علیکم
ایا میشه پنجره شناور ثبت نام را طوری تنظیم کرد که برای هر ای پی یکبار در 24 ساعت نمایش داده بشه
؟
البته هر پاپ اپی که میشه به صورت شناور گذاشت
(۱۴۰۰/۱۰/۲۷، ۱۹:۳۷:۴۶ عصر)Ehssan_it نوشته است: [ -> ]سلام علیکم
ایا میشه پنجره شناور ثبت نام را طوری تنظیم کرد که برای هر ای پی یکبار در 24 ساعت نمایش داده بشه
؟

سلام،

بله؛ امکان‌پذیر است و به پلاگین اختصاصی نیاز دارد.
ممنون
آیا امکان اینکه به صورت عمومی چنین پلاگینی بنویسید نیست؟
این پلاگین فکر کنم به چیزی که میخواید نزدیک باشه:
https://community.mybbiran.com/thread-17879.html
؟

برای این کار میتونید به صورت دستی هم داخل بخش member_guest_template به صورت دستی کد بنویسید و داخل CSS بخش مربوطه رو با position: fixed; معرفی کنید تا به صورت شناور در بیاد.
(۱۴۰۰/۱۱/۱۴، ۰۱:۴۱:۵۵ صبح)BamikMarket نوشته است: [ -> ]
؟

برای این کار میتونید به صورت دستی هم داخل بخش member_guest_template به صورت دستی کد بنویسید و داخل CSS بخش مربوطه رو با position: fixed; معرفی کنید تا به صورت شناور در بیاد.
اگر مقدور هست یک آموزش کامل در این باره همراه با کدها بزارید ممنون میشم
فکر نکنم html وcss به تنهایی همه این امکانات رو داشته باشه ، از جاوا اسکریپت هم فکر‌کنم باید استفاده بشه .. یا از پلاگین استفاده کنید ، یا توی گوگل جستجو کنید به نتایج بهتری میرسید
از پلاگین استفاده کنید. راهنمایی دوستان دور از درخواست باعث خارج شدن از موضوع شده. در صورت استفاده و عدم رفع نیاز پ خ ارسال کنید تا تاپیک رو باز کنم.