مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: MyBB SQL Error پس از انتقال سایت!!کمک
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با سلام
من سایم را به هاست جدید منتقل کردم پس از تنظیم دیتابیس ، وقتی صفحه اول سایتم را باز میکنم این ارور را می دهد.

مشکل چیست و چگونه رفعش کنم؟

MyBB SQL Error
MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.
SQL Error:
1055 - Expression #5 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'urbanity_forum.a.downloads' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by
Query:
SELECT p.subject,t.fid,t.visible,a.pid,a.downloads,a.filename FROM mybb_attachments a LEFT JOIN mybb_posts p ON (p.pid = a.pid) LEFT JOIN mybb_threads t ON (t.tid = p.tid) WHERE (t.visible = '1' OR '1'='1' ) AND t.fid NOT IN ('174','175') AND t.closed NOT LIKE 'moved|%' AND t.visible != '-2' AND a.thumbnail = '' GROUP BY p.pid ORDER BY a.downloads DESC LIMIT 0,15
Please contact the MyBB Group for technical support.
(۱۳۹۸/۲/۷، ۱۴:۰۰:۱۶ عصر)nokte نوشته است: [ -> ]با سلام
من سایم را به هاست جدید منتقل کردم پس از تنظیم دیتابیس ، وقتی صفحه اول سایتم را باز میکنم این ارور را می دهد.

مشکل چیست و چگونه رفعش کنم؟

MyBB SQL Error
MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.
SQL Error:
1055 - Expression #5 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'urbanity_forum.a.downloads' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by
Query:
SELECT p.subject,t.fid,t.visible,a.pid,a.downloads,a.filename FROM mybb_attachments a LEFT JOIN mybb_posts p ON (p.pid = a.pid) LEFT JOIN mybb_threads t ON (t.tid = p.tid) WHERE (t.visible = '1' OR '1'='1' ) AND t.fid NOT IN ('174','175') AND t.closed NOT LIKE 'moved|%' AND t.visible != '-2' AND a.thumbnail = '' GROUP BY p.pid ORDER BY a.downloads DESC LIMIT 0,15
Please contact the MyBB Group for technical support.

این لینکم پیدا کردم ببینید کسی سر در میاره راجب این مشکل؟
https://github.com/Stefan-ST/mybb/commit...2433afe959
درود بر شما , ارور 1055 از ارورهایی است که خود طراحان مای بی بی هم نتونستن رفعش کنند Big Grin  من این ارور را داشتم و با کلی سروکله زدن فهمیدم که یکی از پلاگین ها (آمار پیشرفته) باعث از بین رفتن صفحه ی نخست انجمن میشود که حذف و نگارش جدیدتر را نصب کردم مشکل برطرف شد.
نخست پلاگین های مرتبط با ایندکس را غیر فعال کنید اگر صفحه ی ایندکس باز شد , پلاگین های غیر فعال شده را یکی یکی فعال و نتیجه را ببینید تا نخاله ی کارتان پیدا شود . Heart
https://community.mybb.com/thread-221347.html
(۱۳۹۸/۲/۸، ۱۹:۵۴:۳۰ عصر)میدوری نوشته است: [ -> ]درود بر شما , ارور 1055 از ارورهایی است که خود طراحان مای بی بی هم نتونستن رفعش کنند Big Grin  من این ارور را داشتم و با کلی سروکله زدن فهمیدم که یکی از پلاگین ها (آمار پیشرفته) باعث از بین رفتن صفحه ی نخست انجمن میشود که حذف و نگارش جدیدتر را نصب کردم مشکل برطرف شد.
نخست پلاگین های مرتبط با ایندکس را غیر فعال کنید اگر صفحه ی ایندکس باز شد , پلاگین های غیر فعال شده را یکی یکی فعال و نتیجه را ببینید تا نخاله ی کارتان پیدا شود . Heart
https://community.mybb.com/thread-221347.html

مشکل برای این افزونه بود :

[تصویر:  prostats.png] ProStats /proʊˈstæts/ (1.9.7)
آمار پیشرفته برای مای بی‌بی. (تنظیمات)
[تصویر:  user.png] نویسنده: SaeedGh and AliReza Tofighi

افزونه بالا را غیر فعال کردم درست شد