مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: یه مشکل عجیب دیگه
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2

zohair

از وقتی با اینترنت و سایت و مای بی بی دارم کار میکنم ، مشکلات عجیب و غریب کم ندیده بودم که اینم بهش اضافه شد :
امشب وقتی توی سایتم آنلاین بودم به یکی از دوستام هم تماس گرفتم اونم گفت آنلاینه و حتی بهم پیام خصوصی هم داده ولی برای من هیچ پیامی نیومده بود ، راست هم میگفت چون ایمیلش برام اومده بود . از طرف دیگه اون یه سری پست دیگه میبینه که من نمیبینم ، کلا چند تا کاربر دیگه هم مشغولند که من پستاشون رو نمیبینم ، همینطور اونا هم پستای ما رو نمیبینند ، یه سری اعضای جدید هم داریم که من می بینم اونا نمیبینند ، یه سری هم اونا میبینند که من نمیبینم ....
وای دارم دیوونه میشم .... یکی راهنمایی کنه مال چیه این قضیه .. اصلا انگار اونا یه روز عقب تر از منند ...
(۱۳۸۹/۴/۲۵، ۰۰:۵۶:۲۳ صبح)zohair نوشته است: [ -> ]از وقتی با اینترنت و سایت و مای بی بی دارم کار میکنم ، مشکلات عجیب و غریب کم ندیده بودم که اینم بهش اضافه شد :
امشب وقتی توی سایتم آنلاین بودم به یکی از دوستام هم تماس گرفتم اونم گفت آنلاینه و حتی بهم پیام خصوصی هم داده ولی برای من هیچ پیامی نیومده بود ، راست هم میگفت چون ایمیلش برام اومده بود . از طرف دیگه اون یه سری پست دیگه میبینه که من نمیبینم ، کلا چند تا کاربر دیگه هم مشغولند که من پستاشون رو نمیبینم ، همینطور اونا هم پستای ما رو نمیبینند ، یه سری اعضای جدید هم داریم که من می بینم اونا نمیبینند ، یه سری هم اونا میبینند که من نمیبینم ....
وای دارم دیوونه میشم .... یکی راهنمایی کنه مال چیه این قضیه .. اصلا انگار اونا یه روز عقب تر از منند ...
حالا دیده های منو شما دیدی یا من دیده های شما رو ندیدم؟
سهم دیده ها و ندیده های من چی میشه؟
بیا دیده هامونو با هم تقسیم کننده تا ندیده هامون بر طرف بشه Big Grin

این دیده های من در ---> زمان کنونی: جمعه-۲۵-تير-۱۳۸۹, ۱۲:۵۷ صبح

[تصویر:  35d3e183fd9342b0bf83.jpg]

zohair

مرسی از توجهت پارس عزیز . تو هم همونیو میبینی که منم میبینم . ولی این یه عکسیه که دوستم یه 20 دقیقه پیش فرستاد :
[تصویر:  f17908c9450b465f9751.jpg]

یه جورایی فکر میکنم دیتابیس دو تیکه شده که اعضا هم دو تیکه شدند .... میدونم مسخرست ولی ...
الآن دوستم میگه daria-mehdi آنلاینند ولی برای من masoumzade, motahari, zohair آنلاینند
[تصویر:  465af14eb05a452dbefb.jpg]

zohair

حالا میگین چه میشه کرد ؟ اصلا همچین چیزی دیده بودین تا حالا ؟ البته باید بگم اینو که هاست ما یکی دو باری منتقل شده ..
کاری هم به اعضا نداره احتمالا مال آی پی هاست که اینطوری نشون داده میشه . اون طوری که مشخصه فک کنم با زمان مشکل پیدا کرده . دقیقا اون یکی گروهی که گفتم حدود یک روز عقب ترند برای همین هم احتمال میدم پستایی که توی عکس دیدین و امروز فرستاده شده ، برای ما فردا نشون داده بشه توی ساعتهای مشخص خودش ... اگه اینطوری باشه باید چه کنیم ؟ این مشکل زمانی رو ؟ شده مثل سریال لاست توی مایه های سفر زمانی و این حرفا....
دوست خوب من
من هم الان برسی کردم هیچ مشکلی نداره
استاندارد دیده میشه Smile
موفق باشید

zohair

بله استاندارد دیده میشه ولی منو شما از گروه دوم بی خبریم . عکسای زیر واضحتر این مطلب رو نشون میده . همگی در ساعت 7:35 امروز بعدازظهر گرفته شدند و عکسای اون گروه رو هم دوست خوبم زحمتش رو کشید :
البته من این رو هم اضافه کنم که هاست ما چند روز پیش آی پیش رو تغییر داده ، ممکنه به خاطر این بوده باشه ؟ یعنی هاست دوتا آی پی پیدا کرده که اینطوری میشه ؟
عکس اول و دوم مال گروه اوله و عکس سوم وچهارم مال گروه دوم که افراد آنلاین 24ساعت گذشته هرکدوم مشخصا واضح میکنه این مساله رو :

عکس اول
عکس دوم

عکس سوم
عکس چهارم
لعنت به هر چی مردم ازار هستش اخه من موندم به بچه بگن به اون دست نزن شپش میوفته جونش میره اون کارو میکنه
اخه میگم مردم ازار چرا هیتلر میکنی اشغال میگی بچه قنداقی کره ای و ژاپنی میاد صاحابتو درست میکنه کامپیوتر درست میکنه اونموقع اینجا یارو میره اینترنت میخره میگه بزار بینم برا چی هیتلر کردن برم ببینم
گوگل امارشو در اورده بود بیشترین سرجش همین فیلم مجردی بود
اخه بدبخت چرا مردمو محدود میکنید اخه بیچاره مردم محدود بشن میان بر علیهت این جوری میریزن تو خیابون این هیتلرینگ باعث شد هی بک بر گردونیم یه بار میره برا هزار سال پیش یه بار دیگه بک میزارم میره برا دو ماه بعد یه بار دیگه میزارم میره برا یه ماه پیش موندم به خدا
اقا اینجا شیر تو شیر و عجب تو عجیب شده یه اسکرین شاتی هم شما ها از امار من بردارید ببینم از ای اس پی ها و کش اینترنت نیست
من دیگه دیوانه شدم توپ خونه رو به طرفشون گرفتم اماده شلیکم Angry
نخير
فيل تره .
شما جاي من بوديد چيكار ميكرديد Big Grin
به نظر من كه بايد سوخت و ساخت Wink
از طرق کنترل پنل مدیریت > ابزار تعمیر و نگهداری
یک بار آمار انجمن را به روز کرده، کش را باز سازی کرده و دیتابیس را بهینه کنید.
صفحه‌ها: 1 2