مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: ارور 44 در مای بی بی
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با سلام و خسته نباشید
یک ماهی هست که در فروم من ارور 44 نمایش داده میشه.

MyBB Internal Error
MyBB has experienced an internal error and cannot continue.
Error Type:MyBB Error (44)Error Message:MyBB was unable to load the SQL extension. Please contact the MyBB Group for support. MyBB Website

مواردی که در فروم گفته شده بود انجام دادم هیچکدوم کار نکرد.
نکته اینجاست که کنترل پنل مدیر کل کاملا کار میکنه و نام کاربرها  و فروم ها و... همه کاملا در دسترسه ولی صفحه اول سایت نمیاد و ارور میگیره. یعنی دیتا بیس کاملا سالمه و به مای بی بی وصله ولی نمیدونم چرا ایندکس سایت نمیاد.
pcbook.ir

با تشکر
بادرود
به مسیر /inc/config.php بروید و فایل را باز کنید . در خط زیر
کد php:
$config['database']['type'] = 'mysqli'

mysqli اگر هست به mysql تغییر دهید و یا برعکس . Heart
(۱۳۹۵/۴/۱۴، ۰۰:۵۷:۱۶ صبح)میدوری نوشته است: [ -> ]بادرود
به مسیر /inc/config.php بروید و فایل را باز کنید . در خط زیر
کد php:
$config['database']['type'] = 'mysqli'

mysqli اگر هست به mysql تغییر دهید و یا برعکس . Heart

ممنون از جوابتون ولی متاسفانه جواب نداد اینو قبلا هم چک کرده بودم.
ممنون میشم راهنماییم کنین
1 ماه ارور داده و برطرف نکردید!

بروزرسانی انجام بدید.اگر هم از آخرین نسخه استفاد میکنید دوباره بروزرسانی کنید و آخرین نسخه موجود در بروزرسانی رو برای انجام اینکار انتخاب کنید.(بکاپ فراموش نشه)
اگر برطرف نشد اطلاع بدید.
(۱۳۹۵/۴/۱۴، ۱۳:۳۲:۴۲ عصر)firstboy000 نوشته است: [ -> ]1 ماه ارور داده و برطرف نکردید!

بروزرسانی انجام بدید.اگر هم از آخرین نسخه استفاد میکنید دوباره بروزرسانی کنید و آخرین نسخه موجود در بروزرسانی رو برای انجام اینکار انتخاب کنید.(بکاپ فراموش نشه)
اگر برطرف نشد اطلاع بدید.

بله متاسفانه خیلی سرم شلوغه زیاد نتونستم زوم کنم رفع اشکال کنم.
قبلا 1.8.4 بود آپدیتش کردم به آخرین نسخه که تو سایتتون هست ولی هیچ فرقی نکرده.تو کنترل پنل بروز رسانی میزنم میگه جدیدترین نسخه روش نصب شده.
بکاپی هم از قبل ندارم.
به روز رسانی رو چند بار انجام دادم.
ممنون
رفع ایراد این ارور در اینجا داده شده و همان است که براتون نوشتم اگر با این کار ارور برطرف نشود (و فایل ها را هم درست آپلود کرده باشید) و از آخرین نگارش هم استفاده  می کنید پس به نظر من با هاستتون تماس بگیرید تا اونها اقدامی برایتان انجام بدهند . Heart
(۱۳۹۵/۴/۱۴، ۱۹:۲۱:۵۰ عصر)میدوری نوشته است: [ -> ]رفع ایراد این ارور در اینجا داده شده و همان است که براتون نوشتم اگر با این کار ارور برطرف نشود (و فایل ها را هم درست آپلود کرده باشید) و از آخرین نگارش هم استفاده  می کنید پس به نظر من با هاستتون تماس بگیرید تا اونها اقدامی برایتان انجام بدهند . Heart

سلام
بالاخره موفق شدم این ارور رو از بین ببرم پدر منو در آورده بود ولی یه چیزی جدای از تمام این چیزایی بود که تو سایت های دیگه گفته بودن.
روش رفع مشکل:
اول اومدم یه نصب جدید تو پوشه ای به نام تست انجام دادم بعد از روت سایت فایل ها رو تک تک ریختم تو پوشه تست بعد مدام صفحه سایت رو رفرش کردم و فایل ها رو ریختم یکهو در کمال ناباوری دیدم ارور تو سایت تست هم اومد Big Grin Big Grin Big Grin  بعد رفتم فایل مورد نظرو از روت اصلی سایت پاک کردم و سایتم بالا اومد .چند تا فایل قدیمی از پلاگین های قدیمی بود
خلاصه رفع شد.
حالا یه مشکل جدید پیش اومده تو این کش مکش ها کلا ضمیمه سایت از کار افتاده یعنی تو پست جدید کادر ضمیمه فایل نیست ودر ضمن پست هایی هم که از قبل ضمیمه داشتن الان بدون ضمیمه نشون داده میشن در صورتی که پوشه آپلود با تمام فایل هاش وجود داره.
ممنون از وقتی که بهم دادین
سلام کسی نیس جواب منو بده
نقل‌قول:  از روت اصلی سایت پاک کردم و سایتم بالا اومد .چند تا فایل قدیمی از پلاگین های قدیمی بود 
باید توجه کنید که آیا واقعا فایل مربوط به پلاگین بوده و آیا اون پلاگین ها به درستی حذف و غیرفعال شدن یا نه.

نقل‌قول: پست هایی هم که از قبل ضمیمه داشتن الان بدون ضمیمه نشون داده میشن
نمونه موجود: سال 2012 ارسال شده، http://pcbook.ir/showthread.php?tid=753

دسترسی های گروه کاربریتون رو دوباره چک و تنظیم کنید.
(۱۳۹۵/۵/۲۴، ۰۸:۱۱:۴۹ صبح)dizan نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۵/۴/۱۴، ۱۹:۲۱:۵۰ عصر)میدوری نوشته است: [ -> ]رفع ایراد این ارور در اینجا داده شده و همان است که براتون نوشتم اگر با این کار ارور برطرف نشود (و فایل ها را هم درست آپلود کرده باشید) و از آخرین نگارش هم استفاده  می کنید پس به نظر من با هاستتون تماس بگیرید تا اونها اقدامی برایتان انجام بدهند . Heart

سلام
بالاخره موفق شدم این ارور رو از بین ببرم پدر منو در آورده بود ولی یه چیزی جدای از تمام این چیزایی بود که تو سایت های دیگه گفته بودن.
روش رفع مشکل:
اول اومدم یه نصب جدید تو پوشه ای به نام تست انجام دادم بعد از روت سایت فایل ها رو تک تک ریختم تو پوشه تست بعد مدام صفحه سایت رو رفرش کردم و فایل ها رو ریختم یکهو در کمال ناباوری دیدم ارور تو سایت تست هم اومد Big Grin Big Grin Big Grin  بعد رفتم فایل مورد نظرو از روت اصلی سایت پاک کردم و سایتم بالا اومد .چند تا فایل قدیمی از پلاگین های قدیمی بود
خلاصه رفع شد.
حالا یه مشکل جدید پیش اومده تو این کش مکش ها کلا ضمیمه سایت از کار افتاده یعنی تو پست جدید کادر ضمیمه فایل نیست ودر ضمن پست هایی هم که از قبل ضمیمه داشتن الان بدون ضمیمه نشون داده میشن در صورتی که پوشه آپلود با تمام فایل هاش وجود داره.
ممنون از وقتی که بهم دادین

سلام اون فایلی ک با حذفش انجمنتون برگشت اسمش چی بود؟؟