مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: فرم نامناسب تائیدیه حذف
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
دوستان! 

در هنگام حذف یک پست، مای بی بی یک تائیدیه حذف را ظاهر می‌کند که بسیار کوچک و در جای نامناسب و بدون کادر و با فونت ریز دیده می‌شود. آیا فرم بهتری دوستان سراغ دارند؟

ممنون
استایل هاتون ناقصن وگرنه بک گراند مشکی شیشه ای داشتند.سعی کنید اصلاحشون کنید.
(۱۳۹۴/۱۲/۲۵، ۰۹:۲۰:۱۱ صبح)firstboy000 نوشته است: [ -> ]استایل هاتون ناقصن وگرنه بک گراند مشکی شیشه ای داشتند.سعی کنید اصلاحشون کنید.

منظورتان استایل قالب nesil است یا استایل 1.8.6 کدام؟

ممنون
با تشکر از شما، استایل آن جعبه تائیدیه این‌ها هستند که در هیچ کدام از استایل‌ها وجود ندارد.

کد:
class="jqifade"

class="jqimessage" 

class="jqibutton"

class="jqidefaultbutton"

class="jqiclose"

لطفا راهنمایی کنید.
1- کپی رایت اصلی مای بی بی هنوز اضافه نشده.
۲- استایل ها مربوط به نسخه 1.8.x هست که شما به هنگام سازگار کردن پوسته باید وارد میکردید.
۳- تا زمان رفع کامل مشکل کپی رایت  دیگه پشتیبانی نمیشید.
(۱۳۹۴/۱۲/۲۵، ۱۳:۳۱:۲۰ عصر)firstboy000 نوشته است: [ -> ]1- کپی رایت اصلی مای بی بی هنوز اضافه نشده.
۲- استایل ها مربوط به نسخه 1.8.x هست که شما به هنگام سازگار کردن پوسته باید وارد میکردید.

لطفا کد را بدهید. تا انجام دهم.

در ضمن توجه داشته باشید که مهم آن است که نام شما به عنوان فارسی ساز ذکر شده باشد و به پشتیبانی لینک داشته باشد. نه اینکه شکل مورد پسند شما کل فوتر انجمن را بد شکل کند.

این انعطاف را باید منظور بفرمائید تا انجمن دیگران از شکل نیافتد.

اگر قرار باشد مترجم پوسته هم سلیقه خود را اعمال کند، نتیجه فوتر می‌شود بازار شام، یعنی مثل مملکت ما که هر گروهی سلایق خود را اعمال می‌کند.

ضمن آن که به وجود لینک پشتیبانی شما در پائین انجمن احترام می‌گذارم، و در این هفت سال همیشه رعایت کرده‌ام.

با سپاس
(۱۳۹۴/۱۲/۲۵، ۱۴:۵۳:۱۶ عصر)sco1385 نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۴/۱۲/۲۵، ۱۳:۳۱:۲۰ عصر)firstboy000 نوشته است: [ -> ]1- کپی رایت اصلی مای بی بی هنوز اضافه نشده.

لطفا کد را بدهید. تا انجام دهم.

در ضمن توجه داشته باشید که مهم آن است که نام شما به عنوان پارسی ساز ذکر شده باشد و به پشتیبانی لینک داشته باشد. نه اینکه شکل مورد پسند شما کل فوتر انجمن را بد شکل کند.

اگر قرار باشد مترجم پوسته هم سلیقه خود را اعمال کند، نتیجه فوتر می‌شود بازار شام، یعنی مثل مملکت ما که هر گروهی سلایق خود را اعمال می‌کند.

ضمن آن که به وجود لینک پشتیبانی شما در پائین انجمن احترام می‌گذارم، و در این هفت سال همیشه رعایت کرده‌ام.

با سپاس

-----------

من نسخه 1.8.6 را از این انجمن دانلود کردم. فایل‌های سی اس اس را پیدا نمی‌کنم. 

مگر نباید در پوشه کش و بعد در داخل پوشه تم باشد؟

ممنون

.
نقل‌قول: در ضمن توجه داشته باشید که مهم آن است که نام شما به عنوان پارسی ساز ذکر شده باشد و به پشتیبانی لینک داشته باشد. نه اینکه شکل مورد پسند شما کل فوتر انجمن را بد شکل کند.

خب پس شما ماشینی که میخرید پشتش رو که اسم نوشته بکنید.

۱- کپی رایت قانونه، باید رعایت بشه، شما میتونید به شکل مناسب تری درش بیارید اما نمیتونید حذفش کند
۲- مترجم قالب هم بابت زحمتش حق داره که لینک و اسم خودشو بذاره.
۳- هرگروه اجازه اعمال سلایق اشتباهشون رو ندارن، برای مثال پلاگینی که کپی رایت نمایشی نداره براش کپی رایت نمایشی بذاره خب مسلما این کار بدیه اما نمیشه گفت اشتباه کرده شاید ارزش کارش رو داشته، شما اگر محصول ایشون رو دوست ندارید میتونید از محصول شخص دیگه استفاده کنید، برای مثال پژو ۴۰۵ رو با فراری مقایسه نکنید. برای هر کدوم هزینه یکسان پرداخت نمیشه.
اگر که دوست دارید کپی رایت شخصی رو حذف کنید میتونید اجازه رو ازش بگیرید و محصول رو خریداری کنید و یا به دنبال سفارش محصول باشید.
۴- کمترین جایی که بهش توجه میشه فوتر هست، درغیر اینصورت اینها رو توی هدر میذاشتن.

نقل‌قول: مهم آن است که نام شما به عنوان پارسی ساز ذکر شده باشد و به پشتیبانی لینک داشته باشد
این تنها مهم نیست، از طرفی وقتی من نسبت به حقوق واقعی دیگران بی اهمیت باشم پس دیگه نباید به این اهمیت بدم که دیگران برای من و حق من دلسوزی کنن.

حرف هاتون غیر قابل قبول هست برای من.

کد کپی رایت مای بی بی:

کد:
قدرت گرفته از: <a href="http://mybb.com" target="_blank">مای بی بی</a><br>
ببخشید. من متوجه نشدم که کپی رایت مای بی بی اصلی حذف شده است.

من فکر کردم منظورتان کپی رایت پشتیبانی را می‌گوئید و برای همین تعجب کردم.

قرار دادم.

متشکرم

--------------

سوال :

ممنون
سوال :

فایل‌های سی اس اس در کدام پوشه فایل 1.8.6 دانلودی برای نصب قرار دارد.

ممنون
صفحه‌ها: 1 2