مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشگلات سایت من !!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام دوستان !!

من مشگل بالا آمدن سایت دارم نمی دونم چرا سایت من نسبت به سایتهای دیگه که اونا هم MYbb استفاده می کنن سایت من خیلی دیر تر کامل لود میشه !! اگه میشه راهنمایی کنید که چی کار کنم بهتر بشه !!Huh ؟؟
مثل مال من باز باش میشی ، مشکل خاصی نداری.
این سایت که مال یکی از مدیر های همین سایت هست و ببین

http://www.iran-forum.ir

با اینکه خیلی انجمن زیادی داره ولی خیلی خوب لود میشه !! سایت من لود میشه ولی صفحه اول که میاد دونه دونه انحمن ها لود میشه ! همه با هم نمیاد !!
راستی اینم بگم که اون ورودی که گذاشتی کار رو خراب کرده !
کسی از IE نمیتونه عضو بشه.
اصلا" ورود اون شکلی مثل VB خوب نیست.
قالب رو خراب میکنه.
نصف آدما با IE میان و نمیدونن ثبت نام سریع چی هست !(چون ثبت نام سریع کار میکنه ولی اون قسمت ثبت نام اگه برن کار نمیکنه).
مال شمارم تست کردم ثبت نام داغونه !
متوجه نشدم !! ثبت نام سریع مشگل داره؟!!

یا ورود به سایت ؟
(۱۳۸۹/۴/۱۳، ۱۷:۰۲:۱۰ عصر)Reza نوشته است: [ -> ]راستی اینم بگم که اون ورودی که گذاشتی کار رو خراب کرده !
کسی از IE نمیتونه عضو بشه.
اصلا" ورود اون شکلی مثل VB خوب نیست.
قالب رو خراب میکنه.
نصف آدما با IE میان و نمیدونن ثبت نام سریع چی هست !(چون ثبت نام سریع کار میکنه ولی اون قسمت ثبت نام اگه برن کار نمیکنه).
مال شمارم تست کردم ثبت نام داغونه !

من 2 تاشو با IE تست کردم مشگلی نداشت !! میشه بیشتر توضیح بدی !! مشگل الان چی هست !! ؟
درود.
عزیز من سریع لود شدن سایت ایران فروم اینه که چیزهای سنگین نداره مثه قالبش . قالب و پلاگین و ... همه چی رو سرعت لود سایت تاثیر داره پس نمیشه گفت دقیقا چرا انجمنتون دیر باز می شه.
پلاگین های اون سایت ار من بیشتره !!

بعد من بخوام پلاگینی و پاک کنم باید چی کار کنم نا ار دیتابیس هم پاک بشه ؟
قبلا" گفتم چرا مشکل داره..
پسورد رو نمیتونه بخونه ارور میده.
من تست کردم مشکل داشت.
هم مال شمارو هم روی انمن خودم.
بلاخره سهتن کسایی که مشکل داشته باشن پس !
به ریسکش نمی ارزه که چند نفر مشکل داشته باشن.Blush
باشه ور می دارم اونو !!

دیگه چه مشگلی هست !! ؟
برای حذف پلاگین شما کافیست ابتدا گزینه ی حذف پلاگین رو از قسمت :

کنترل پنل مدیریت>تنظیمات>پلاگین ها>پلاگین(؟)>حذف پلاگین

برای اینکه به حالت کلی از هاست پاک شود به پوشه ی مربوطه ای که فایل پلاگین رو در آنجا آپلود کردید برید و سپس فقط فایل پلاگین و همینطور فایلهای مربوط به زبان پلاگین رو حذف نمایید.

c_r_fel
صفحه‌ها: 1 2