مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: تغییر در کدهای TopicStats
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام

میشه کدها TopicStats رو جوری تغییر داد که اون کادر اطلاعات هر تاپیک رو برای بخش ها هم بذاریم.

یعنی بجایی اینکه "کاربر (های) در حال مشاهده این انجمن" به صورت معمولی نمایش داده بشن، این رو نیز مانند TopicStats داخل یه کادر گذاشت.

[تصویر:  merci.gif]
درود
بله میشه
کافیه متغییر مورد نظرو جای پلاگینی که داخل کد ها تعبیه شده قرار بدهید و در تمپلت مورد نظر وارد کنید.
مسئله همین جاشه! یعنی من نمیدونم که کدهای بالای هر تاپیک کجا هستن! Huh
سلام

من با استفاده از کدهای TopicStats تونستم کد زیر رو درست کنم که برای بالای انجمنهاست...

ولی یه مشکلی دارم، داخل این کد من "مدیریت توسط" رو گذاشتم ولی وقتی برای یه انجمن مدیر انتخاب نشده باشه خالی میمونه...

حالا میخوام بببنم کسی از دوستان میتونه زحمت ویرایش این کد رو بکشه که وقتی مدیر انتخاب نشده بود یه نوشته دیگه مثلا "انتخاب نشده" رو قرار بده!

کد php:
<br />

<
table border="0" cellspacing="{$theme['borderwidth']}cellpadding="{$theme['tablespace']}class="tborder" style="clear: both; border-top-width:1;">
    <
tr>
        <
td class="trow1" width="100%"><span class="smalltext"><strong>{$mybb->settings['bbname']}</strong> &nbsp; </span></td>
    </
tr>
    <
tr>
        <
td class="trow2">
            <
table border="0" width="100%">
                <
tr class="smalltext topstats">

</
tr>
            </
table>
<
table width="100%" style="line-height:20px">
<
tr class="smalltext">

<
td  width="100%"><fieldset><legend>کاربران حاضر</legend> {$lang->users_browsing_forum} <br>{$onlinemembers}{$onlinesep}{$invisonline}{$onlinesep2}{$guestsonline}</fieldset> </td>

<
td align="center" width="100%" style="line-height:31px"><fieldset><legend>مدیریت توسط</legend> {$modlist} </fieldset></td>
</
tr>            </table>
        </
td>
    </
tr>
</
table>          

<
br /> 

با تشکر Heart