مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل خراب شدن لینک در موضوع
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام و عرض خسته نباشید.

مشکلی که خیلی وقته دارم اینه که وقتی یه ادرس یا لینکی رو با  Www.Site.com وارد میکنی لینک به صورت خودکار به Http://Www.Site.com تبدیل میشه و لینک های دانلود رو خراب میکنه

[تصویر:  pqr7u7lq8taxj9vx1r5n.png]

مثل عکس بالا. 

مثلا من اگه تو یه موضوع بنویسم پسورد فایل : Www.Site.com خود به خود میشه پسورد فایل : Http://Www.Site.com و متن رو خراب میکنه .

مشکل از کجاست. قبلا گشتم توی گوگل راه حلی پیدا نکردم. 

ممنون میشم راهنمایی کنید
خب کلا چنین یو آر الی وجود نداره و مای بی بی سعی به اصلاح میکنه Www://Site.com

برای اینکه بدون تغییر باقی بمونه میتونید از ابزار درج کد ادیتور استفاده کنید.
شرمنده انجمنتون لینک رو به این صورت تغییر میده : Www://Site.com  

من منظورم لینک زیر رو :

کد:
Www.Site.Com

رو تغییر میده به :

کد:
Http://Www.Site.com

همین باعث میشه اگه تو لینک دانلود ادرس سایت هم باشه لیتک دانلود روخراب کنه مثل عکسی که گذاشتم . یا مثلا لینک زیر رو دقت کنید:

دانلود
فکر کنم متوجه منظورم شده باشید. این مشکل در انجمن شما هم هست. الان به صورت خودکار به ادرس سایت Www://  اضافه کرده
اکثرا علائم در حالت تجزیه تحلیل معنا پیدا میکنند. برای جلوگیری از این مورد توی سی ام اس ها باید دو حالت رو درنظر گرفت.
1- تغییر تمام علائم اضافی داخل اسم فایل ها به _ یا - (دقیقا کاری که دایرکت ادمین موقع آپلود فایل ها داره انجام میده)
2- استفاده از حالت انکودینگ یو آر ال به شکل زیر:
کد:
[url=http://dl.gold-team.ir/Soft/RazerCortex%206.1.10.0%28Www.Gold-Team.ir%29.exe]دانلود[/url]

علامت پرانتز باز با %28 و علامت پرانتز بسته با %29 جابجا میشه. از حالت بالا برای درج همون لینک استفاده شده.

دانلود

شاید در نسخه های بعدی ادیتور یا مای بی بی تجزیه تحلیل رو دقیق تر کنن.
یعنی هیچ کاریش نمیشه کرد دیگه ؟ 

بیخیالش شیم ؟