مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: [فوری]درخواست سئو سازی کامل سایت
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
درود
من میخوام سایتمو سئو سازی کامل بکنم..
خواستم طبق آموزش ها و گفته های این و اون سئو سازی کنم اما نتونستم..
از روش ها و مدل های سئو سایت سردر نمیارم. ونمیدونم چطور سئویی برا سایت خوبه..

آیا کسی هست که اینجا سایت بنده رو به صورت کامل و بهترین نحو سئوسازی کنه؟؟؟تو این تاپیک اعلام کنه.. Blush
هزینشم به طور کامل پرداخت میکنم..
اگه منظورتون از سئو سازی بهینه سازی قالبتون برای موتور های جستجو هست ، بله اینکار ممکنه ولی
در کل برای بحث سئو باید مباحث زیادی رعایت و یا اعمال بشه تا نتیجه مطلوب به دست بیاد.
بله بهینه سازی قالب رو هم میخوام انجام بدم..
ولی اون مورد دومی که گفتینو میشه بیشتر توضیح بدین؟؟
خب توی سئو هر روز باید خودتون رو بروز کنید و با توجه به الگوریتم ها و شیوه های ایندکس کردن موتورهای جستجو آشنا باشید تا هم بعضی وقتا راه دور زدنشون رو بلد باشید و هم کاری نکنید که آدرس سایت شما به بلک لیست جستجو گرها بره !
شیوه ها و راهکارهای جدید و بروز رو باید بخونید تا به عنوان وبمستر کم نیارید ... حتما در گوگل وبمستر سایت خودتون رو ثبت کنید.

در کل به گفته گوگل عزیز ، در این سطح از سایت داری محتوای شما پادشاهی میکنه ، (Content is king ) .
یعنی نبایست مطالب کپی درج کنید که به درد کسی نخوره  و بهتر از شما در سایت ها با رتبه بالا موجود باشه.

در یک موضوع اختصاصی مطالب خوب و مخصوص خودتون رو درج کنید تا ایندکس بشه و سایتتون بیاد بالا.
میتونید از فن ترجمه کردن هم بجای تلاش برای تولید محتوا استفاده کنید  و ...
بحث بهینه بودن قالب و نداشتن ارور و آپتایم سرور و ... هم دخیل هستند
و ازهمه مهمتر ، sitemap و استفاده خوب از htaccess و داشتن فایل  robots.txt حتی humans.txt !

قصه سر دراز دارد Dodgy