مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پلاگین آیکون انجمن من (آیکون سفارشی انجمن) - MyForumIcons - Custom Forum Icons
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
این جهت ریدایرکت کردن یا انتقال مسیر انجمن هست. به طور پیشفرض هم وجود داره و ربطی به پلاگین نداره. خواهشا توی شات ها دقت کنید، متوجه میشید که جاش بالاتر باید باشه.
سلام کل کارارو حل کردم ... آپم زدم
ولی تنظیماتش نیس .
1- آدرس انجمن رو داخل پروفایل و امضا درج کنید لطفا
۲- اگر همون تک بی بی هست باید بگم که ما پلاگین های مربوط به اونجا رو نمیشناسیم که چی هستن و چطور عمل میکنن
۳- احینا اگر انجمن اصلیتون چیز دیگه ای بود و کپی رایت ها رو رعایت کرده بودید و از پارسی ساز ما استفاده میکردید پشتیبانی خواهید شد(در غیر این صورت باید اصلاح کنید تمام موارد رو و از پارسی ساز اینجا استفاده کنید تا پشتیبان بشید)

منتظر درج لینک اصلی انجمنتون هستیم
(۱۳۹۴/۱/۳۱، ۱۷:۰۰:۰۶ عصر)firstboy000 نوشته است: [ -> ]تو قالب دیفالت چک کنید.
اگر تنظیماتتون درست باشه و آیکون نیاد مشکل از نبود متغیر توی پوستتون هست که باید کار زیر رو کنید:
قالب مورد نظر > forumbit > بعدش forumbit_depth2_forum رو ویرایش کنید؛ کد زیر رو داخلش پیدا کنید:
کد:
id="mark_read_{$forum['fid']}"></span>

و با کد زیر جابجا کنید:
کد:
id="mark_read_{$forum['fid']}" {$forum['myforumicon_override']}></span>{$forum['myforumicon']}

با سلام و سپاس فراوان 
با  نصب ، فعال سازی و انجام تنظیمات لازم اما هنوز عکسی که قرار دادم برا انجمن قرار نمیگیره.

به گفته دوستمون داخل قالب forumbit_depth2_forum تغیرات گفته شده رو لحاظ کردم اما موفق نشدم لطفا راهنمایم کنید.

این هم کد مربوط به قالب مذکور

کد php:
<tr>
<
td class="{$bgcolor}align="center" valign="top" width="1"><div class="forum_status forum_{$lightbulb['folder']} ajax_mark_read" title="{$lightbulb['altonoff']}id="mark_read_{$forum['fid']}"><class="fa fa-comments"></i></div></td>
<
td class="{$bgcolor}valign="top">
<
strong><a href="{$forum_url}">{$forum['name']}</a></strong>{$forum_viewers_text}<div class="smalltext">{$forum['description']}{$modlist}{$subforums}</div>
</
td>
<
td class="{$bgcolor}valign="top" align="center" style="white-space: nowrap">{$threads}{$unapproved['unapproved_threads']}</td>
<
td class="{$bgcolor}valign="top" align="center" style="white-space: nowrap">{$posts}{$unapproved['unapproved_posts']}</td>
<
td class="{$bgcolor}valign="top" align="right" style="white-space: nowrap">{$lastpost}</td>
</
tr
لطفا راهنمایی کنید
مدیران کاربران و دوستان گرامی لطفا راهنمایی کنید .
تمام تلاش خودم رو کردم اما موفق نشدم.
لطفا بگید این کد و کجای کد قالب قرار بدم
آدرس انجمن؟
در قالب پیشفرض هم تست کنید.
رو انجمن ما سالم کار میکنه ..
بهترین کار.. تست رو قالب پیشفرض هست!
متاسفانه انجمن از درستانه و ازم قول گرفته که تازمانی که اطلاعاتشو کامل نکرده آدرسشو نذارم.(در اولین فرصت به چشم)
هرچند که خودش هم احتمالا یوزر ساخته باشه.

کد این قالب با Tr و Td نوشته شده ولی کد گفته شده که باید قرار بدیم با span هست لطفا این کد قالبی که گذاشتم رو خودتون ویرایش کنید و قرار بدید تا تو قالب قرارش بدم.

با سپاس فراوان
درود
دوست عزیز

این پلاگین رویه انجمن خودم نصب هست و رویه لوکال تست کردم هیچ مشکلی نداره !

ممکنه از کد های که شما میگید نباشه ، و ناسازگاری با پلاگین و قالب شما باشه 

حالا که نمیتونید آدرس انجمن رو بزارید ، سطح دسترسی رو به یکی از مدیران ارشد پیام خصوصی کنید و منتظر پاسخگویی باشید

بزرگوار من که نگفتم پلاگین مشکل داره  Smile
مشکل از قالب خودم هست !
لطفا شما کد 
کد:
id="mark_read_{$forum['fid']}" {$forum['myforumicon_override']}></span>{$forum['myforumicon']}

توی این کد 

کد:
<tr>
<td class="{$bgcolor}" align="center" valign="top" width="1"><div class="forum_status forum_{$lightbulb['folder']} ajax_mark_read" title="{$lightbulb['altonoff']}" id="mark_read_{$forum['fid']}"><i class="fa fa-comments"></i></div></td>
<td class="{$bgcolor}" valign="top">
<strong><a href="{$forum_url}">{$forum['name']}</a></strong>{$forum_viewers_text}<div class="smalltext">{$forum['description']}{$modlist}{$subforums}</div>
</td>
<td class="{$bgcolor}" valign="top" align="center" style="white-space: nowrap">{$threads}{$unapproved['unapproved_threads']}</td>
<td class="{$bgcolor}" valign="top" align="center" style="white-space: nowrap">{$posts}{$unapproved['unapproved_posts']}</td>
<td class="{$bgcolor}" valign="top" align="right" style="white-space: nowrap">{$lastpost}</td>
</tr>

قرار بدید  Smile
همین.

کد دومی کد قالب forumbit_depth2_forum از مجموع قالب های خودم هست.

درست بلد نبودم کجای کد قرارش بدم و شما رحمت این کار رو بکشید.

ممنون و سپاسگزارم
صفحه‌ها: 1 2 3