مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: نام مستعار کجاست؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام دوستان یه سوال دارم ، من اگه بخوام کاربرانم نام مستعار هم داشته باشن باید چیکار کنم؟ مثلا من می خوام کاربرم با یه نام کاربری انگلیسی وارد بشه اما یه نام مستعار فارسی نشون بده برا بقیه Confused
ممنون میشم راهنمایی کنید Big Grin
آدرس معتبری از انجمنتون رو توی پروفایل و امضاتون قرار بدید دوست من
متاسفانه انجمن من لوکاله آدرس خارجی نداره Sad
پس فکر نکنم که کاربر داشته باشه که بخواد اسم مستعارش به جای نام کاربریش برای بقیه نمایش داده بشه دوست من.
تنها راهنمایی که میتونم بکنم اینه که از فیلد عنوان کاربری اختیاری و یا چیزای دیگه استفاده کنید.
کاربر داره Angry  Blush  
چون توی یه مححیط داخلی  ازش استفاده میکنم اما این نام کاربری که فرمودید رو هم امتحان کردم اما بازم موقعی کاربر مطلب اضافه میکنه همون نام کاربری اصلی رو نشون میده
Big Grin  Big Grin  Big Grin
اگه بازم راهنمایی کنید ممنون میشم
(۱۳۹۴/۱/۸، ۱۰:۳۲:۲۰ صبح)raziyeh نوشته است: [ -> ]
سلام دوستان یه سوال دارم ، من اگه بخوام کاربرانم نام مستعار هم داشته باشن باید چیکار کنم؟  مثلا من می خوام کاربرم با یه نام کاربری انگلیسی وارد بشه اما یه نام مستعار پارسی نشون بده برا بقیه Confused
ممنون میشم راهنمایی کنید Big Grin

(۱۳۹۴/۱/۸، ۱۱:۱۳:۰۲ صبح)raziyeh نوشته است: [ -> ]کاربر داره Angry  Blush  
چون توی یه مححیط داخلی  ازش استفاده میکنم اما این نام کاربری که فرمودید رو هم امتحان کردم اما بازم موقعی کاربر مطلب اضافه میکنه همون نام کاربری اصلی رو نشون میده
Big Grin  Big Grin  Big Grin
اگه بازم راهنمایی کنید ممنون میشم

http://mybbhacks.zingaburga.com/showthread.php?tid=259
باسلام خدمت همه کاربران گرامی

من بااینکه عضو جدید هستم اطلاعات مفیدی از سایتها وتغییر کاربری دارم

برخی از سایتها میخوان ی کاربری رو اخراج بکنند رو اسم کاربریش خط میکشند این یعنی اخراج

و دو روش دیگه هم میدونم که هرسایتی به سلیقه مدیر سایتمیتونه کاربری رو حذف یا تغییر بده

موفق باشید