مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: انتقال اعضای یک سایت به سایت دیگر
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
از درست بودن یوزر و اسم و پسورد دیتابیس مطمئن هستید؟
از آدرس سرور و همینطور پیشوند جداول چطور؟

به نظر من بهتره دو مای بی بی روی یک نسخه باشن تا از مشکلات احتمالیو ارور ها هنگام مرج و بعد از مرج(معمولا پیش نمیاد چیزی) جلوگیری بشه.
(۱۳۹۳/۱۲/۱، ۲۱:۵۳:۰۳ عصر)firstboy000 نوشته است: [ -> ]از درست بودن یوزر و اسم و پسورد دیتابیس مطمئن هستید؟
از آدرس سرور و همینطور پیشوند جداول چطور؟

به نظر من بهتره دو مای بی بی روی یک نسخه باشن تا از مشکلات احتمالیو ارور ها هنگام مرج و بعد از مرج(معمولا پیش نمیاد چیزی) جلوگیری بشه.

بله مطمئن هستم .
هر دو مای بی بی روی یه نسخه هستند.
راه دیگه ای وجود نداره؟
که اعضا رو وارد سایت جدید بکنم؟این راه ظاهرا جواب نمیده
درود بر شما

با برنامه هایی مثل sql dummper میتونید از تیبل یوزر خروجی بگیرید و توی دیتا بیس جدید ایمپورت کنید

البته لازمش اینه که با کار برنامه کامل اشنا باشید و همچنین از کلیه تیبل هایی که مربوط به یوزر میشه هم خروجی بگیرید . تیبل هایی مثل اواتار پیامها و ....
لینک دانلود این برنامه رو میدید؟
----
دوستان مدیریت
کسی نمیتونه برای حل این مشکل راهنمایی کنه؟
دوستان لطفا راهنمایی کنید
ببین با مرج فک میکنم بتونی این کار رو انجام بدی 
ارسال زیر رو چک کن ببین چیزی دستگیرت میشه 

http://community.mybbiran.com/thread-136...#pid106485

[تصویر:  attachment.php?aid=7617]

[تصویر:  attachment.php?aid=7617]
مهندس ارسال های قبلی رو مطالعه کردین؟
مرج رو انجام دادم اما اطلاعات دیتابیس رو میزنم به درستی هم وارد میکنم ولی میگه اشتباهه
درود بر شما

برنامه dummper را براتون بصورت موقت اپلود کردم که میتونید از اینجا دانلود کنید و به هاست خودتون منتقل کنید سپس در هاست نصب کنید

همچنین اگه نتونستید میتونید دسترسی ها را برام بفرستید براتون انجام بدم
از راه مرج با اینکه اطلاعات دیتابیس رو درست وارد میکنم ارور میده.سیستم مرج رو یه مای بی بی دیگه تست کردم درست کار کرد.
راه مرج برای این سایتم جواب نمیده.
----
از راه خروجی گرفتن یوزر اقدام کردم رفتم تو سایتی که میخام یوزر هاشو بیارم به سایت جدید از یوزر ها اکسپورت گرفتم بعد تو سایت جدید ایمپورت کردم ارور میده میگه یه ستون ناشناسه.
عکس ها پیوست شد .
چطوری این مشکل رو برطرف کنم.
تصاویر خیلی کوچک شده و متن اونها قابل دیدن نیست
تصاویر را با اندازه بزرگ توی یک فایل زیپ ضمیمه کنید
صفحه‌ها: 1 2 3 4