مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پلاگین بانک
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام من 3 روزه پلاگین بانکو خرید کردم ولی هنوز فایل bank_license.php برای من ارسال نشده تاکی بایدصبرکنم؟؟؟؟ Sad Sad
درود
از لینک زیر درخواست لایسنس رو ارسال کنید
کلیک کنید
الان یه هفتست ارسال شده هم از این که شما دادین هم اونی که تو فایل پی دی اف گذاشتن
هم ایمیل دادم
ولی هیچ جوابی ندادن Confused Confused Confused
بعد میخواستم ببیبنم این پلاگین امکان تعیین تعداد هم داره مثلا من از یه کالا 30 عدد دارم موقع خرید کاربر میتونه انتخاب کنه چندتا از اونو بخره؟ یعنی قبل از پرداخت بزنه 2 تا میخوام و پرداخت رو بزنه حساب 2 عدد کالا براش محاسبه بشه؟
نه. این پلاگین کاربریش فقط اینه که متن بفروشید.
یعنی یک نوشته در انجمن خود قرار دهید و طوری اونو تنظیم کنید که فقط افرادی که مثلا1000 تومان بدن بتونند ببیننش.
کسی که مطلب رو خرید فقط یک بار پول رو پرداخت میکنه و همیشه میتونه نوشته ها رو ببینه
ایشون سرشون شلوغه واسه منم ارسالش دیر شد ولی فرستادند. ایمیل هایی که از لینک این انجمن میفرستید براشون نمیره. ایمیل هایی که من براشون فرستاده بودم به دستشون نرسیده بود.
به اطلاع اقای pars برسونید.ایشون پیگیری میکنند و نگران نباشید لایسنس براتون ارسال میشه. Smile
http://community.mybbiran.com/user-1.html
سلام الان بالای یک ماه شده وهنوز برای من ارسال نشده اگه ارسال نمیشه که بیخالش بشیم صدبارم بهشون پی ام دادم به جناب پارسم گقتم گفت بهشون پیغام داده ولی هنوز جوابی ارسال نشده تکیف ما چیه ایا کی باید پیگیر ما بشه؟؟؟؟؟؟
اگه انقد پشتیبانی این پلاگین ضعیفه خب من نخرم دیگه!!