مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: انتشار نسخه‌ی 1.8.1 MyBB
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
نسخه‌ی 1.8.1 MyBB از هم‌اکنون در دسترس کاربران قرار گرفته است.


چه چیزی به این نسخه اضافه شده و یا تغییر کرده است؟

در این نسخه 74 مورد مشکل گزارش شده که باعث بروز عملکرد ناصحیح در MyBB شده‌ بودند، برطرف شده است. لطفاً درنظر داشته باشید که برای این‌که بتوانیم بسته‌های به‌روزرسانی MyBB را مدیریت و کنترل کنیم، تمامی مشکلات در این نسخه برطرف نشده اند.
برای کسب اطلاعات بیش‌تر در مورد این نسخه، لطفاً صفحه‌ی تغییرات نسخه‌ی 1.8.1 را در سایت مستندات MyBB مطالعه نمایید.

لطفاً توجه کنید که برای به‌روزرسانی به نسخه‌ی 1.8.1 MyBB، اجرای به‌روزرسان الزامی است.


به‌روزرسانی از نسخه‌ی 1.8.0 MyBB و سایر نسخه‌ها
پیش از هرگونه اقدام، لطفاً از فایل‌ها و بانک اطلاعاتی انجمن پشتیبان‌گیری کنید و فایل‌های پشتیبان را در مکانی امن نگه‌داری کنید.

اگر فایل‌های هسته‌ی MyBB (از جمله فایل‌های زبان) را تغییر داده‌اید، لطفاً آن تغییرات را در جایی ثبت کنید تا بتوانید پس از به‌روزرسانی نیز آن‌ها را مجدداً اعمال نمایید (اگر نیاز باشد).

برای به‌روزرسانی، لطفاً مراحل موجود در به‌روزرسان را دنبال کنید. برای این به‌روزرسانی، اجرای به‌روزرسانی الزامی است. همچنین در 13 فایل زبان و 15 مورد از قالب‌ها تغییراتی ایجاد یا اضافه شده است.


به‌روزرسانی از نسخه‌ی 1.8.0 MyBB:
به‌روزرسانی از MyBB 1.6.15 و نسخه‌های قدیمی‌تر:

گزارش مشکلات MyBB
اگر فکر می‌کنید مشکل امنیتی‌ای در MyBB یافته‌اید، به شما توصیه می‌کنیم که تا زمانی که ما آن مشکل را برطرف نکردیم و وصله‌ی امنیتی‌ای برای آن منتشر نکردیم، آن را به صورت عمومی در انجمن ما و یا هر جای دیگری منتشر نکنید.

و در پایان مانند همیشه شما می‌توانید پیام‌های شخصی و مشکلات امنیتی مرتبط با MyBB را از طریق وب‌سایت MyBB و صفحه‌ی تماس با ما و یا در انجمن درخواست‌های خصوصی ما مطرح کنید. چراکه در این انجمن تنها شما و مدیران می‌توانید موضوعات ایجاد شده‌تان را مشاهده کنید.