مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: اشکال در ورود و حروج کاربر
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
یک اشکالی که دیدم
کاربر قبلا لاگین کرده و میخواد خارج بشه ولی با اینکه پیغام درست داده میشه ولی خروج انجام نمیشه
و کاربری هم که میخواد وارد بشه پیغام درست میده ولی عملا وارد نمیشه
این مشکل چطور برطرف میشه؟
کسی پاسخگو نیست؟!
(۱۳۹۳/۹/۹، ۰۶:۴۱:۳۰ صبح)elekala نوشته است: [ -> ]یک اشکالی که دیدم
کاربر قبلا لاگین کرده و میخواد خارج بشه ولی با اینکه پیغام درست داده میشه ولی خروج انجام نمیشه
و کاربری هم که میخواد وارد بشه پیغام درست میده ولی عملا وارد نمیشه
این مشکل چطور برطرف میشه؟
در مرورگرهای دیگر هم آزمایش کنید (پیش از آن درصورت استفاده از فایرفاکس کش را بطور کامل پاک باید بکنید) Heart
با 3 مرور گر فایرفاکس ، اپرا و کروم تست میکنم همین مشکل هست
کمی رفع اشکالات نگران کنندس چون کمی دیر پاسخ ها داده میشه

لطفا راهنمایی کنید
درود شاید مشکل از کوکی های سایته درسایت هست سرچ کنید مشکل ورود وخروج و یا پنل ادمین پیش ییاد  چون با ریموو کردن کوکی مرورگر حل میشه من مواجه شدم  پس احتمال کوکی باشه  با هاستینگتون هم مشورت کنید ولی طبق راهنمایی درهمین سایت فکر کنم حل کنید تاپیکش هست
از راهنمایی شما متشکرم
مشکل رو با هاستینگ مطرح و برطرف کردند
این مشکل رو بنده با همینجا با مرورگر کروم دارم.اما موزیلا کاملا سالمه حتی کش ها و کوکی هاشون کامل تخلیه کردم و مشکل پابرجا بود.

مشکل جالب و عجیبی بود که تاحالا ندیده بودم، اگر از هاستینگ راه کاری ارائه داده بودند بگید تا بقیه هم استفاده کنن و اگر هم که نه، خب هیچی.
موفق باشید. Heart
سلام

معمولا وقتی کاربری وارد صفحه اصلی تالار میشه  ، کاربر شناسایی نمیشه و پیغام میده یا وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید .

ولی اگر صفحات داخلی تالار رو باز کنیم هیچ مشکلی نداره و کاربر شناخته میشه !!!

مشکل از کجاست ؟؟ بقیه کاربران هم همین مشکل رو دارند ، با مرورگر های دیگر هم امتحان شد ولی درست نشد !!