مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل و درخواست افزونه ای برای تعیین زمان ویرایش پست
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
با سلام

بنده در مای بی بی مشکلی دارم

چند وقت پیش که مدت زمان ویرایش پست ها را نامحدود گذاشته بودم یکی از کاربران انجمنم حدود 800 پست از خودش را حذف کرد

حالا مدت زمان را به 180 دقیقه محدود کردم

ولی بعضی از مدیران انجمنم باید پست ثابت خود را همیشه ویرایش کنن

آیا راه حلی برای دادن دسترسی نامحدود زمان ویرایش برای کاربران خاص هست ؟

ممنون میشم پاسخ بدید

آدرس انجمن ؟
درود

لطفا آدرس سایت رو در امضا بزارین !

اگه سوالتون رو درست گرفته باشم که میخواهین برای کاربران عادی ساعت ویرایش اعمال کنید

از مسیر زیر برین

کنترل پنل » کاربران و گروه ها » گروه ها » کروه مورد نظر ( مثلا کاربران انجمن ) » تب انجمن ها و ارسال ها 

گزینه‌های ویرایش/حذف :

بتواند ارسال‌های خود را ویرایش کند؟
 بتواند ارسال‌های خود را حذف کند؟
 بتواند موضوعات خود را حذف کند؟
 بتواند فایل‌های پیوست خود را به‌روز‌رسانی کند؟

محدودیت زمانی ویرایش ارسال :

مدت زمانی که کاربران عادی پس ارسال پست باید منتظر بمانند تا بتوانند ارسال خود را ویرایش کنند (به دقیقه) (در صورتی که دسترسی ویرایش ارسال‌ها را داشته باشند). اگر نمی‌خواهید محدودیتی اعمال شود، عدد 0 را وارد کنید.

موفق باشید
سلام

من میخوام مثلا فقط و فقط گروه مدیران دسترسی زمانی نامحدود برای ویرایش پست ها داشته باشن.
ولی کاربران عادی و ثبت نام شده نهایتا 180 دقیقه دسترسی داشته باشن برای ویرایش پست ها (یعنی مثلا اگه یه کاربر در ساعت 8 صبح یه پست داد دیگه بعد از ساعت 11 صبح نتونه پستشو ویرایش کنه ولی مثلا مدیران هر موقع که پست دادن بتونن پستشونو ویرایش کنن)

لطفا دقیق راهنمایی کنید
خوب دیگه از همون گروه کاربری برای هرکی میخوای سطح دسترسی ایجاد کن

مثلا برای محدودیت زمانی کاربر 180 بزارید 

ولی برای مدیر 0 بزار که محدودیت اعمال نشه

موفق باشید
درود
این هارو انجام دادم.مثلا در تنظیمات پستینگ ما تنظیم کردیم 180 دقیقه کاربران میتوانند ارسال خود را ویرایش کنند وقتی من امکان ویرایش رو برای گروه کاربری مثلا عضوحرفه ای تیک میزنم کاربران این گروه در مدت زمان تعیین شده در تنظیمات میتوانند ارسال خود را ویرایش کنند ولی اگر تیک خوره کلا نمیتوانند.
ما چیزی میخواهیم که تنظیمات کلی رو نادیده بگیره و برای افراد خاص این امکان فراهم بشه.
uuuuuuuuppppppppp
upppppp
لطفا یکی از اساتید کمک کنه
صفحه‌ها: 1 2