مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: سوال در مورذ پلاگین [حل شد]
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با سلام . من دنبال یک پلاگین هستم اصلا پیدا نکردم. یکی شبیه بهش پیدا کردم که اونم کار نمیکنه درست

یک پلاگین میخواستم که مدت زمان آنلاین بودن کاربرا توی سایت رو به صورت ساعت نشون بده .و این آمار از بین نره و جمع بشه زمان ها با هم . مثلا توی پروفایل همه بنویسه مثلا36 ساعت آنلاین بوده
یک جور contribution دیگه که توی مسنجر ها ( مثل ریدکال ) دیده میشه . میخواستم ببینم دوستانی که بیشتر وارد هستن آیا چنین پلاگینی ( حتی انگلیسی) هست یا نه

و اگر نیست آیا کسی رو میشناسید بتونه بنویسه ( البته کمی پیشرفته تر)
مرسی
درود

به طور پیشفرض در مای بی بی در پروفایل هر کاربر، مدت زمان آنلاین بودنش در سایت نوشته میشه.
سلام به همه ی دوستان.
دنبال یک پلاگین میکردم که هروقت کاربری خواست تو یک قسمت پست جدید ایجاد کنه اول به تایید مدیر او بخش برسه و بعد نمایش داده بشه.
همچین پلاگینی تو مای بی بی وجود داره؟
با تشکر
پلاگین نمیخواد دوسته عزیز کافیه برین پروفایلش . ویرایش کاربر در کنترل پنل ناظم و گزینه مدیریت ارسال کاربر را تیک بزنید اما باید هر چند وقت کنترل پنل ناظمو نگاه کنی که ببینی پست فرستاده یا نه
(۱۳۹۳/۸/۸، ۱۵:۴۷:۲۱ عصر)MohamadReza نوشته است: [ -> ]پلاگین نمیخواد دوسته عزیز کافیه برین پروفایلش . ویرایش کاربر در کنترل پنل ناظم و گزینه مدیریت ارسال کاربر را تیک بزنید اما باید هر چند وقت کنترل پنل ناظمو نگاه کنی که ببینی پست فرستاده یا نه

یعنی این کار رو باید برای هر شخص دونه دونه انجام بدم؟ یا اینکه راهی وجود داره کلا اینجوری بشه؟
اگه برای همه میخواید شاید پلاگین باشه نمیدونم اما این راه برای چند تا کاربر خوبه
(۱۳۹۳/۸/۸، ۱۵:۰۳:۵۸ عصر)god_tenant نوشته است: [ -> ]سلام به همه ی دوستان.
دنبال یک پلاگین میکردم که هروقت کاربری خواست تو یک قسمت پست جدید ایجاد کنه اول به تایید مدیر او بخش برسه و بعد نمایش داده بشه.
همچین پلاگینی تو مای بی بی وجود داره؟
با تشکر

شما کپی رایت ندارید دوست عزیز. پشتیبانی نمیشید.

لطفا ابتدا سایت رو بررسی کنید و سپس پاسخ بدهید.