مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: درخواست پلاگین
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام
من از یک پلاگین برای تشکر استفاده میکنم ، ولی در اطلاعات کاربر نمیاد که مثلا چند بار تشکر شده و یا چند بار تشکر کرده ، چطور میتونم این امکان رو اضافه کنم؟
مربوط به متغیر های پلاگین هست.

فکر کنم دیگه بجای محروم کردن افرادی که کپی رایت ندارن، مرجع های تولید پوسته رو محروم کنیم.
چطور باید این امکان رو اضافه کنم ؟
منظورتون رو از جمله آخر نفهمیدم!
تنظیمات> تنظیمات پلاگین سپاس> نمایش در پروفایل کاربران

دوست عزیز منظورشون این بود که شما کپی رایت مربوط به قالب رو رعایت نکردید
درود

لطفا کپی رایت را رعایت فرمایید.
پلاگینی که من نصب کردم گزینه نمایش در پروفایل کاربر نداره !! میشه پلاگینی معرفی کنید که این کامل تر باشه؟
من قالب رو از سایت http://my-bb.ir/ دانلود کردم و اونجا قید شده استفاده ازاد هست فقط در پایین صفحه نام طراح گرافیکی و کد نویسی و پیاده سازی رو نباید دست بزنم ، که میتونید همین الان ببینید که این دو هست !!!!!
(۱۳۹۳/۶/۳۱، ۱۱:۳۶:۲۴ صبح)vaheeed نوشته است: [ -> ]پلاگینی که من نصب کردم گزینه نمایش در پروفایل کاربر نداره !! میشه پلاگینی معرفی کنید که این کامل تر باشه؟
من قالب رو از سایت **** دانلود کردم و اونجا قید شده استفاده ازاد هست فقط در پایین صفحه نام طراح گرافیکی و کد نویسی و پیاده سازی رو نباید دست بزنم ، که میتونید همین الان ببینید که این دو هست !!!!!

پ خ توجیهی ارسال شد.

توی پروفایل اینجا هم ببینید نمیاره، اگر منظورتون مثل اینجا توی پست بیت هست، شما پلاگین رو غیر فعال و فعال کنید باید درست بشه.
اگر نشد از نسخه همینجا استفاده کنید
فعال و غیر فعال کردم درست نشد ، میشه لینک پلاگین تشکر اینجا رو بزارید ؟ البته من فکر میکردم انجمنم 1.8 هست ولی مثل اینکه 1.6 هست ، تو انجمن جستجو کردم ولی بیشتر برای مشکل پلاگین تشکر میاد ! ممنون میشم لینک بزارید دوستان
(۱۳۹۳/۶/۳۱، ۱۱:۳۶:۲۴ صبح)vaheeed نوشته است: [ -> ]پلاگینی که من نصب کردم گزینه نمایش در پروفایل کاربر نداره !! میشه پلاگینی معرفی کنید که این کامل تر باشه؟
من قالب رو از سایت http://my-bb.ir/ دانلود کردم و اونجا قید شده استفاده ازاد هست فقط در پایین صفحه نام طراح گرافیکی و کد نویسی و پیاده سازی رو نباید دست بزنم ، که میتونید همین الان ببینید که این دو هست !!!!!

میتونید به همونجا مراجعه کنید !

تاپیک بسته میشه ، کپی رایت رو رعایت کردید پی ام بدید باز کنم !! Wink