مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشكل عجيب
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام.يه مشكلي هست اينه كه وقتي بصورت مهمان وارد انجمن ميشيم انجمن فارسي هستش و مشكلي نيست ولي وقتي لاكين ميكنيم و بصورت عضو وارد ميشيم انكليسي ميشه ! نه كه كلا خارجي بشه. مثلا قالب انكليسي ميشه ,توضيحات فوتر و تيتر ها و ... ولي اسم انجمن ها و اينا فارسي هست مشكل از كجاس ؟
تنظیمات زبان تغییر کرده.از پنل کاربریتون قسمت تنظیمات زبان رو به پیشفرض یا فارسی تغییر بدید.
ممنون مشكل حل شد .الان يه مشكل هست كه كزينه ثبت نام تو قالب وجود نداره !!! از كجا ميشه به قالب اضافه كرد ؟ ثبت نام فعال هست
سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرانقدر
لطفا کد زیر را به header_welcomeblock_guest اضافه نمایید. (اسم انجمنتان را در امضا قرار دهید)

کد php:
<a href="{$mybb->settings['bburl']}/member.php?action=register" class="register">{$lang->welcome_register}</a><a href="{$mybb->settings['bburl']}/member.php?action=register" class="register">{$lang->welcome_register}</a
اين header‎_welcomeblok‎_guast‏ كجا هست ؟
(۱۳۹۳/۶/۲۱، ۱۲:۵۰:۲۱ عصر)kamran6 نوشته است: [ -> ]این header‎_welcomeblok‎_guast‏ كجا هست ؟

پنل مدیریت/قالب و پوسته ها/قالبها/قالب مورد نظر/Header Templates
در نهایت header‎_welcomeblok‎_guast
آدرس معتبر سایتتون توی پروفایل و امضا لطفا.چون برای من بالا نمیادش.
ادرس انجمنم كذاشتم
يك سوال ديكه
الان داخل ارسال ها دكمه هاي تشكر و باسخ و ... بصورت متن هست و آيكونش نيست ! قالب هم قالب ديفالت هستش ! و مشكل بعدي اينكه اون ارسال ها كه نوشته زير مطلب اسم افراد انتهاي صفحه ميخوام بردارم
راهنمايي ميفرماييد ؟
ادرس انجمن هم اضافه كردم به بروفايل
به يكي از مطالب مراجعه كنيد منظورمو متوجه ميشيد
http://forum.topnopchat.ir/
الان که من ی تاپیک باز کردم عکس های زیر پست هم که اومدن نمیدونم شاید مشکل از مرورگرتون باشه

اگه منظورت ی قالب غیر از این قتلبت هستم که:

واسه سوال اولت که احتمالا عکس های زبان قالبت رو( persian ) درست آپلود نکردی یا اینکه فایلشو  از حالت زیپ خارج نکردی که با توجه به وجود  عکس های on و off فقط احتمال اولی وجود داره

سوال دومت رو هم نفهمیدم بیشتر توضیح بده شاید بتونم کمک کنم... Blush
درود
دوستان جواب سوال اولتونو دادن
واسه سوال دومم منظورتونو متوجه نشدم لطفا با شات مشخص کنید.