مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پلاگین آمار انجمن Ajax Forum Stat
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6
درست شد !
باید از پیکربندی هم فعال بشه !
داداش آمار بازدید کار نمی کنه ! یعنی مثلا آفراد آنلاین رو جلو سفید می نویسه !
اینجوری !:
[تصویر:  %D9%85%D9%86%20%D8%AA%D9%88.PNG]
(۱۳۹۳/۶/۱۸، ۱۳:۲۸:۲۰ عصر)BLUE STAR نوشته است: [ -> ]درست شد !
باید از پیکربندی هم فعال بشه !
داداش آمار بازدید کار نمی کنه ! یعنی مثلا آفراد آنلاین رو جلو سفید می نویسه !
اینجوری !:
شما فایل counter.txt را در روت انجمن آپلود نکردید
درست شد الان در صفحه اصلی میاره اما خیلی خیلی در هم برهمه غیر قابل استفاده است

[تصویر:  21343430641418026244_thumb.png]
(۱۳۹۳/۶/۱۹، ۰۰:۴۰:۵۸ صبح)jaber نوشته است: [ -> ]درست شد الان در صفحه اصلی میاره اما خیلی خیلی در هم برهمه غیر قابل استفاده است

[تصویر:  21343430641418026244_thumb.png]

این بعلت تداخل Jquery می باشد ، اگر خواستید آدرس سایت و دسترسی را پیام خصوصی کنی تا بررسی کنم
ارسال شد و در صورت رفع مشکل اینجا هم توضیحی دهید تا بار علمی بره بالا قربونه دستت
(۱۳۹۳/۶/۱۹، ۱۵:۱۱:۴۱ عصر)jaber نوشته است: [ -> ]ارسال شد و در صورت رفع مشکل اینجا هم توضیحی دهید تا بار علمی بره بالا قربونه دستت

درست شد ، مشکل شما از قالبتون بود (قالب منطبق با نسخه های قدیمی مای بی بی بود) ، استثناٌ برای شما درستش کردم ولی اینقدر وضعیت قالبتون ..... که به نظر بنده هر چه سریعتر یک قالب بروز شده برای سیستم خود نصب نمایید.
درود

با پلاگین تشکر تداخل داره و بیشترین تشکر شده ها رو نشون نمیده

کد:
SQL Error:
   1054 - Unknown column 'thxcount' in 'order clause'
Query:
   SELECT * FROM mybb_users ORDER BY thxcount DESC LIMIT 0,20
ممنون از محبتتون دوست عزیز اما هنوز مشکل داره که ....

در ضمن از سه مرورگر کروم اکسپلورر و موزیلا آخرین نسخه هاش استفاده کردم و کش هاشون هم پاک کردم باز هم همون بهم ریختگی هست Huh

(۱۳۹۳/۶/۱۹، ۱۶:۲۴:۴۲ عصر)mybbhelper.ir نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۳/۶/۱۹، ۱۵:۱۱:۴۱ عصر)jaber نوشته است: [ -> ]ارسال شد و در صورت رفع مشکل اینجا هم توضیحی دهید تا بار علمی بره بالا قربونه دستت

درست شد ، مشکل شما از قالبتون بود (قالب منطبق با نسخه های قدیمی مای بی بی بود) ، استثناٌ برای شما درستش کردم ولی اینقدر وضعیت قالبتون ..... که به نظر بنده هر چه سریعتر یک قالب بروز شده برای سیستم خود نصب نمایید.
(۱۳۹۳/۶/۱۹، ۱۸:۴۴:۲۶ عصر)saeed_same نوشته است: [ -> ]درود

با پلاگین تشکر تداخل داره و بیشترین تشکر شده ها رو نشون نمیده

کد:
SQL Error:
   1054 - Unknown column 'thxcount' in 'order clause'
Query:
   SELECT * FROM mybb_users ORDER BY thxcount DESC LIMIT 0,20

لطفاً در مورد موضوعی تحقیق نکردید به قطعیت صحبت نکنید ، در مورد مشکل با پلاگین سپاس شما پلاگین سپاس را یا نصب نکردید و یا درست نصب نکردید.

نمونه تصویر زیر را مشاهده کنید.

[attachment=8529]
(۱۳۹۳/۶/۱۹، ۱۹:۵۵:۲۲ عصر)jaber نوشته است: [ -> ]ممنون از محبتتون دوست عزیز اما هنوز مشکل داره که ....

در ضمن از سه مرورگر کروم اکسپلورر و موزیلا آخرین نسخه هاش استفاده کردم و کش هاشون هم پاک کردم باز هم همون بهم ریختگی هست Huh

(۱۳۹۳/۶/۱۹، ۱۶:۲۴:۴۲ عصر)mybbhelper.ir نوشته است: [ -> ]

تصویر زیر را نگاه کنید..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[attachment=8530]
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6