مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: محدودیت در تغییر نام کاربری و تاریخچه - Username Change Approval,Limit and History
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
درود خدمت دوستان،

[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: محدودیت در تغییر نام کاربری و تاریخچه - Username Change Approval,Limit and History
[تصویر:  version.png] نسخه: 1.3.1
[تصویر:  user.png] نویسنده: Starpaul20
[تصویر:  d.png] معرفی: 09-04-2014, 04:04 PM
[تصویر:  d.png] آخرین بروزرسانی: 01-01-2016, 05:55 PM
[تصویر:  user.png] ترجمه: محمد تی ام و motorola30
[تصویر:  info.png] عملکرد: ایجاد  محدودیت برای تغییر نام کاربری کاربران و تاریخچه آن در کنترل پنل ادمین
[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایل ها و فعال سازی پلاگین از کنترل پنل مدیریت 
[تصویر:  photos.png] نمونه: پیوست شده است
بروزرسانی و تست : motorola30

دانلود نسخه جدید 1.3.1
[attachment=9966]

دانلود نسخه قدیمی 1.0
[attachment=8478]

[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی:
http://community.mybb.com/mods.php?action=view&pid=76
Tongue Tongue Tongue Tongue لایک اگه برای 1.6 باشه خعلی  باحالتر میشه
(۱۳۹۳/۶/۱۶، ۱۶:۳۳:۵۸ عصر)HÃRÐ.ßØÝ نوشته است: [ -> ]Tongue Tongue Tongue Tongue لایک اگه برای 1.6 باشه خعلی  باحالتر میشه

تست میکنم ببینم میشه یا نه
باسلام....این پلاگینو نصب کردم ولی وقتی رفتم تو قسمت تغیرات نام کاربری این ارورو میده..مشکل ازکجاست؟
Warning [2] require(/home2/pershian/domains/pershianweb.com/public_html/forum/admin/modules/user/name_approval.php): failed to open stream: No such file or directory - Line: 597 - File: admin/index.php PHP 5.6.0 (Linux
کاش مثل وی بی 

امکان نمایش  نام های کاربری قبلی هم وجود داشت

تو لوکال تست شد به خوبی نصب شد

یه مشکلی که تو لوکال بهش برخوردم بعد از اینکه نام کاربری رو تغییر میده تو صفحه هدایت شونده  نوشته تا 6 ساعت نمی تونین نام کاربری خودتونو تغییر بدین و تو همین صفحه باقی می مونه در حالی که باید به صفحه قبلی برمی گشت

البته ممکنه تو هاست اینطور نباشه دوستانی که تست کردن نتیجه رو تو تاپیک بگن

ممنون
با سلام

میشه لطف کنید و بگید کاربران چطوری میتونن درخواست تغییر نام کاربری بدن؟ چون من رو لوکال گزینه ای در کنترل پنل کاربری ندیدم.

اگر هم باید کدی اضافه کرد لطفا بگید.

باتشکر
توی منوی کنترل پنل یه گزینه ای هست به نام تغییر نام کاربری 
قبلش توجه داشته باشید که قابلیت تغییر نام کاربری رو برای گروه مورد نظر فعال کرده باشید 
کنترل پنل مدیر کل ===> کاربران و گروه ها ===> گروه کاربری مورد نظر===>کاربران و دسترسی ها
تیک گزینه بتوانند نام کاربری خود را تغیر بدهند رو بزنید 
پایینترش نوشته که نیاز به تایید مدیر کل هست؟ 
همچنین میتونین دوره و تعداد تغیر نام کاربری رو همونجا تنظیم کنید