مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل در مورد نمایش کدهای html
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با سلام
من تازه مای بی بی رو نصب کردم و ادیتور پیشرفته را نصب کردم
حالا توی همه ی پست های ارسال شده یه مشکل است اونم اینه که کد های مخفی html رو نشون می ده مثلا یه خط تایپ می کنی بعد enter می کنی، توی ادیتور در حال نوشتن همه چیز درسته ولی وقتی پست ارسال شد جای این که خطی که اینتر کرده بودی بیاد پایین همه ی خط ها پشت سر هم هستند و کد اینتر <br> رو نشون می ده و. ...
کسی نیست کمکم کنه؟
اما مشکل من در آنجا نبود
من می گویم در قسمت ارسال مطلب می توانم هر افکتی روی متن ایجاد کنم(درشت کردن، ایجاد لینک، رفتن به خط بعد)
اما وقتی از داخل فروم نگاه می کنیم می بینیم نوشته ها پشت سرهم آمده اند و افکت ها به صورت کد نشان داده شده اند.
چگونه می توانم این مشکل را رفع کنم.
نمونه پست ارسال شده
کد:
ماجراي اسب آبی يكساله بعد از سونامی!
ماجراي اسب آبی يكساله بعد از سونامی!<br><br>بچه يك اسب آبي (يك ساله) بعد از واقعه سونامي، يك لاك پشت 100 ساله نر را به عنوان مادر خود مي شناسد.<br>Owen نام يك بچه اسب آبي با وزن 300 كيلوگرم كه كمتر از يك سال سن دارد و بعد از سونامي توسط گروه نجات از امواج نجات پيدا كرد.<br>او كه مادرش را در سونامي گم كرده بود، به مرور زمان به لاك پشت نر غول پيكر پارك وابسته شد و لاك پشت را به چشم مادر خود مي بيند.<br><br>مسئول پارك لافارگه مي گويد كه انگار لاك پشت نر غول پيكر از مادربودن براي اين بچه اسب آبي لذت مي برد.<br><br>آنها با هم غذا مي خورند، با هم مي خوابند، و اگربچه اسب آبي را از كنار لاك پشت دور كنند به شدت عصباني و خشمگين مي شود.<br><br><br>===========================<br>www.zibaforum.com<br>انجمن های زیبا فروم<br>شما هم عضو شوید، بیافرینید و منتشر کنید.<br>
لینک این پست در انجمن:
http://zibaforum.com/showthread.php?tid=9&pid=9#pid9
لطفا کمکم کنید.
خب متاسفانه من نتونستم تو فرومتون ثبت نام کنم ارور captcha.php داد !!!

اگرشما قبلا کوئری اچ تی ام ال رو اجرا کردید و فقط در این تاپیک به صورت کد نشان میدهد باید عرض کنم که شما پس از اجرای کوئری یکی از انجمن های زیر را ایجاد کرده بودن فعال سازی کد اچ تی ام ال
نقل‌قول: ادبیات ایران / نثر / داستان / داستان کوتاه
برای فعال سازی شما برید به انجمن ادبیات ایران و یا زیر شاخه هایش و ویرایش را کلیک کنید تا وتیک گزینه اچ تی ام ال فعال را بزنید.
خیلی ممنون.Heart
درست شد.
ولی من حدد 200 انجمن درست کرده ام راه سریع تری وجود ندارد؟
در ضمن من می خواهم تقریباً در هر زمینه ای انجمن درست کنم. آیا مای بی بی ظرفیت و تحمل بالا(چه ترافیک و چه حجم) را دارد؟
در ضمن2:Big Grin مشکل ثبت نامی که گفتید چگونه قابل حل نمودن است؟ با تشکر.
درود
راه سریع تری هم وجود دارد که قبلا مطرح شده است.
اما این نکته را بدانید که استفاده از این ادیتور و فعال کردن html ریسک امنیتی دارد و ممکن است شما را بعدا با مشکل مواجه کند.
اگر موضوع ادیتور را پیگیری کنید اطلاعات بیشتری به دست می آورید.
آره واسه منم اینجوریه هربار باید برم کوئری Html رو فعال کنم کشته منو برای کاربر جدید همش اینجوری میشه باید چیکار کنم؟