مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: فروشگاه ساز
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام دوستان
نمیدونم جای درستی ارسال کردم یا نه (اگر نه، ممنون میشم مدیر بخش به مکان درست انتقالش بدند) امّا جایی بهتر از اینجا به نظرم نرسید

دنبال ی فروشگاه سازِ خیلی ساده و رایگان میگردم که امکان اتصال به درگاه های پرداخت هم داشته باشه
قبلا از فروشگاه سازهایی مثل اوپن کارت و ... استفاده میکردم که الآن دیگه رایگان نیستن و ماژول اتصال به بانک ها و ...ِ آن ها پولی شدند

کسی از دوستان میتونن راهنمایی کنند؟ اسمش رو بگن یا لینک بدند؟؟
ممنون میشم
دوست محترم بهترین انجمن ساز فارسی که رایگان هم هست و الان هم من عضوشم ودارای 2 انجمن تخصصیه و ماژول رایگان هم برای پرداخت داره همون اپن کارته پولی هم نیست
راستی از امضاء (درج لینک و رعایت کپی رایت ) برای پشتیبانی دیگر اعضای انجمن حتما استفاده کن جزء قوانین اولیه تمام انجمن هایی که خدمات رایگان ارائه میدن هست
سلام
دوستانِ عزیز، فروشگاه های :
پرستا شاپ
تومیتو شاپ
مجنتو فارسی
اپن کارت
و
ووکامرس وردپرس

،،رایگان هستند...درگاه پرداخت بانک ها هم رایگان میدهند؟؟

کدومشون بهتر هست؟؟ از کدومشون استفاده کدم بهتر،راحت تر،امن تر و... هست؟؟
درضمن کدومشون رو راحت تر میشه تغییر داد؟؟ یجوریایی نوشته هاش رو بشه با سرچ کردن توی فایل هاش یا ... تغییر داد؟ (مثلا "خرید پستی" رو به "خرید" یا "شارژ حساب" تغییر بدم)

ممنون میشم راهنمایی کنید...
سلام
به نظر من از فروشگاه ساز های غیر رایگان اسفاده نمایید بهتر هست و زودتر به اهداف مورد نظر خودتون می رسید
اگر تمایل داشتید از طریق پیام خصوصی برای شما یکی از بهترین ها و ارزان ترین ها !رو معرفی می کنم
باتشکر
ممنون از راهنمایی و اطلاع رسانیتون آقای ch2012
سلام
در آخر میخوام از فروشگاه سازِ اپن کارت استفاده کنم
انتخابم اشتباه که نیست؟؟؟

فقط میشه راحت
تغییرش داد؟؟ یعنی مثلا گزینه ی "ارسال پستی" رو به "ثبت سفارش" یا ... تغییر داد؟؟همچنین میخوام ی فیلد به عنوان توضیحات بهش اضافه کنم
درواقع میخوام از فروشگاه اپن کارت ی چیزی تو مایه های ایمیل مارکتینگ و ارسال پیامک درست کنم که سفارش ارسال تبلیغات بگیرم
میشه تغییرش داد یا نه؟؟
اگرنه پرستا شاپ رو چطور؟؟ اون رو میشه؟؟
اینجا رو ببینید برا همه پلاگین داره:
http://www.payline.ir/plugins