مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: نسخه 1.8 بتا (اولیه) مای بی بی منتشر شد!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام خدمت دوستان چند روزی هست که نسخه 1.8 بتا یا همون نسخه اولیه 1.8 منتشر شده.

تغییرات چشم گیری داشته تقریبا.
قالب اولیه هم گرافیکی تر شده..

اینم لینک صفحه: http://blog.mybb.com/2014/06/01/mybb-1-8...-released/
اینم لینک [تصویر:  name.png] دانلود: http://resources.mybb.com/downloads/18/b...ta%201.zip

اما طبق گفته خودشون:
NOTE THAT THIS IS NOT READY TO BE USED ON A LIVE WEBSITE.

برای سایت های زنده (همون آنلاین) آماده نیست و هنوز کار داره (شاید امنیتیش رو کامل نکردن ویا هرچیز دیگه.طبق چیزایی که من خوندم آپگرید هم امکان پذیر نیست انگاری چون هنوز اون قسمتشو آماده نکردن.).پس اونو به هیچ عنوان آنلاین نصب نکنید (اگر خواستید فقط روی لوکال نصب کنید) تا نسخه کامل تر و نهاییش بیاد.

بازم تاکید میکنم روی هاست و آنلاین نصب نکنید.

موفق و سربلند باشیدHeart
این رو میتونستند در قالب نسخه 1.6.14 ارائه کنند
تغییرات اصلا از نظر من چشم گیر نبودند.

دلیل ویرایش که موجوده پلاگینش
ریپورت پروفایل که موجوده پلاگینش
فرم تماس با ما که موجود پلاگینش
ادیتوری که قرار دادن موجود پلاگینش

هرچی گذاشتن قبل بوده ، حالا اینا زحمت کشیدن به صورت پیشفرض قرارش دادن و حسابی خسته نباشند!

نمیدونم مای بی بی که قرار ترک عادت کنه بخاطر چند تغییر کوچیک و برای هر رفع باگ دویست تا نسخه ارائه نده!

این لیست دوستان ، پیغام پروفایل ، آلبوم پروفایل به سبک وی بی یا حتی بهتر بذارین لااقل تغییرات رو حس کنیم!

باز نسخه 1.8 بیتا نسخه بدی نیست خیلی خوبه ، ولی تغییرات چشم گیر نبوده ، چیزی ندیدیم که مارو شگفت زده کنه
با درود
مطلبی که توی این نگارش دنبالش بودم این بود که از چه ادیتوری استفاده می شود در آینده که دیدم همانطور که برنامه نویسان مای بی بی قول داده بودند ادیتور آینده ی مای بی بی به SCEditor تغییر داده شده Big Grin و هیچ آموزشی برای اضافه کردن دکمه به این ادیتور تا بحال ندیدم پس واویلا Big Grin Big Grin
ادیتور جالبش اینه که کاملا رفع عیب شده

بخش اپگرید مشکل داره و در حال نوشتنش هستن گویا .
گرافیکی و زیبا شدن قالب مای بی بی فک کنم تلنگری باشه برای ما طراحا ... که بیاییم و بیش از پیش رو زیبایی مانور بدیم . قالب ها دارای پنل تنظیمات هستند که برای تغییر رنگ و اینا هست Smile

میشه گفت مای بی بی خواسته جلوی کوچ کردن کاربرا به سایر سیستم ها رو بگیره و سیاست جدیدی به کار برده ، js های خوبی استفاده شده .

فقط باید قالب ها رو با 1.8 هماهنگ کنیم Dodgy
تا آنجا که من شنیدم قرار بود نسخه 2 ارائه بشه حالا چی شد یک دفعه 1.8

نقل‌قول: فقط باید قالب ها رو با 1.8 هماهنگ کنیم Dodgy

مهدی جان کارتان در آمدBig Grin
به نظرم پنل مدیریت - و ظاهر انجمن بهتر شده...

بخش اعتبار ها هم خوب بود...

ی چیزی که باید زود تر از این حرفا اضافه میشد =پاسخ سریع به پیام خصوصی بود....

در کنترل پنل ناظم هم "مرگز گزارش" چیز جالبی دیده میشه (گزارش دادن پروفایل - گزارش دادن اسپم
گزارش کردن اعتبار)

** =فقط نمیدونم چرا هر پلاگینی نصب میکنم ارور میده...؟؟ نمیزاره نصب کنم؟؟

منتظر نسخه ی جدید هستیم...
تشکر از اطلاع رسانی...
(۱۳۹۳/۳/۱۹، ۰۸:۳۶:۴۷ صبح)amirestiri نوشته است: [ -> ]** =فقط نمیدونم چرا هر پلاگینی نصب میکنم ارور میده...؟؟ نمیزاره نصب کنم؟؟

اون بخاطر ناسازگاری به نسخه هستش که باید تبدیل بشن و سازگار.موفق باشید.
سورس پلاگین رو باز کنید، داخل تابع XXXX_info ی آرایه هست که اطلاعات پلاگین رو نشون میده
مقدار "compatibility" هم ورژن سازگاری mybb رو تعیین میکنه
مقابل این فیلد "*" رو وارد کنید

مثلا برای پلاگین hello.php
تابع اول یا همون hello_info
کد php:
    return array(

"name"            => "Hello World!",

"description"    => "A sample plugin that prints hello world and prepends the content of each post to 'Hello world!'",

"website"        => "http://www.mybb.com",

"author"        => "MyBB Group",

"authorsite"    => "http://www.mybb.com",

"version"        => "1.0",

"guid"             => "",

"compatibility" => "*"

); 
این پلاگین رو میشه رو همه ورژن ها نصب کرد و هیچ خطایی نمیده

حالا اگه یک پلاگین رو نصب کردید ولی کار نکرد ممکنه به خاطر اضافه نشدن متغیرش باشه
و یا اگه خیلی بد شانس باشید هوکی که اون پلاگین استفاده میکنه حذف شده!
(البته پلاگین های پیچیده که تعدادشون خیلی کمه ممکنه کارکردشون با مشکل مواجه بشه)

Mybb تو این ورژن تغییرات زیادی نداشته پس اکثر پلاگینها باید روش نصب بشن