مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: چند سوال
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
بنام خدا

با سلام

آیا امکان این وجود داره که ادیتور هم ماننده قالب اجباری کرد برای کاربر یعنی این ادیتور کاربر از اون استفاده کند ؟
و پنل انجمن در قسمت Date and Time Formats گزینه زیر چه کاری رو انجام می دهد ؟ (بلی/خیر)
Day Light Savings Time
If times are an hour out above and your timezone is selected correctly, enable day light savings time correction.
قسمت اول رو نمیدونم اما شدنش میشه یه کوئری اجرا میکنی و تنظیم میشه.اما کوئریشو نمیدونم چیه.دوستان ارشد و وارد به مباحث اس کیو ال راهنمایی کنن.

برای دومی خب اون که وقتی بهار یا پاییز میشه ساعت یک ساعت عقب یا جلو میره.این همون کارو میکنه که معمولا رو بله میذارن.

تایم اولیه که تنظیم میکنید برای افرادی که تازه ثبت نام میکنن ست میشه و برای اعضای ثبت نام شده باید کوئری اجرا کنید تا برای همشون به 3.30 یا چیز دیگه تغییر کنه.
من از ادیتور "SCEditor" استفاده میکنم. بعضی وقتا که میخوام پست بزارم ایتم های ادیتور نیست و مجبور میشم از قسمت پنل کاربری ادیتور رو انتخاب کنم تا درست بشه..
خوب تو قسمت پنل کاربری یه قسمت "ویرایش تنظیمات" وجود داره به اسم "گزینه های دیگر" و تو این گزینه Which BBCode editor to show on post pages مربوط به ادیتور با حالات زیر.
[تصویر:  3791140070356530046_editor.png]

خوب تو پنل انجمن هم قسمت "پوسته ها" وقتی تو قسمت:
استایل ویرایشگر *
استایل ویرایشگرِ MyCode این پوسته را انتخاب کنید. استایل های ویرایشگر در پوشه jscripts/editor_themes قرار دارند.
[تصویر:  767214007035829791_editor2.png]

حالا من میخوام این ثابت بشه و هربار نخوام هی برم ار اونجا انتخابش کنم. چکار باید کنم.