مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: درگذشت یکی از کارمندان امسی سافت
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
درود

متاسفانه امروز با خبر شدیم که بعد از ظهرِ روزِ گذشته، یکی از کارمندان ارزشمند و با اخلاق شرکت امسی سافت (Rob R) درگذشته است.

بنده به عنوان نماینده‎‌ی ایران، چندین بار با ایشان صحبت کرده بودم و فردی بسیار خوش اخلاق و محترم بود. هر بار که به بحث درباره Emsisoft و مسائل مربوطه می پرداختیم با روی باز و با حوصله تمام به پیگیری مسائل می پرداختند.

درگذشت ایشان را به خانواده، دوستان و همکاران ایشان تسلیت می گوییم.

ما نیز به نوبه خود، با زبان خود و با دین خود، از خداوند بزرگ برای ایشان طلب مرحمت داریم.

در اینجا برای ایشان فاتحه (یک حمد و سه توحید) می فرستیم و از خداوند برای ایشان طلب مغفرت داریم.

متن منتشر شده در سایت Emsisoft
نقل‌قول: Rob در روز چهارشنبه دچار یک حمله غیر منتظره‌ی قلبی شد و در نهایت عصر روز گذشته (یکشنبه) درگذشت. Rob رهبری گروه تست کننده های آنتی ویروس امسی سافت را بر عهده داشت و ما همیشه او را برای دیدگاه خاصش در پیگیری مشکلات تحسین می کنیم.

او در حدود 5 سال قبل به صورت داوطلبانه به گروه امسی سافت ملحق شد و ترجمه زبان هلندی را بر عهده گرفت. مدت کوتاهی بعد، توزیع آنتی ویروس امسی سافت را در هلند آغاز کرد. او همچنین علاقه زیادی به تست نرم افزار های امنیتی داشت و اخیرا به عنوان رهبر گروه تست کننده آنتی مالویر و اینترنت سکیوریتی امسی سافت انتخاب شده بود.

Rob همیشه در خاطرِ ما به عنوان یک دوست و همکار ارزشمند می ماند.

با سپاس
درود
واقعا تسلیت می گم امید وارم که روحشون شاد باشه
خدا رحمت كنه
بازگشت همه بسوی اوست...

یادشان همیشه گرامی و روحشان قرین رحمت الهی باد
خدا رحمتش کنه
کمک های بزرگی کرده..!

روحش شاد
منم به نوبه خودم تسلیت میگم
خدا رحمتشون کنه
روحشون شاد