مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: معرفی دزد و کلاهبردار امیر غلامی | گروه پارسی دو | Amir Gholami
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
درود
طبق این تاپیک [اینجا] که دنبال یک برنامه نویس برای اندروید بودم یک فردی به نام امیر غلامی ( که با گروه پارسی دو هم همکاری داره و با هم کلاهبرداری میکنن ) که خیلی فرد **** هست اعلام آمادگی و ... کرد که در یاهو هم باهاش صحبت کردم ! خلاصه به توافق رسیدیم و گفتن یه پیش پرداخت بریز برای من ! گفتم باشه و پیش پرداخت ریختم براش و بعد چند روز دوباره گفت یه 50 تومان دیگه برای من بریز من اینرنتمو تمدید کنم ! دستم خالیه ! ما هم گفتیم چشم و ریختیم ! آقا خلاصه گفت بعد 13 الی 14 روز برنامه آمادست و بقیه پول رو بعد از تحویل برنامه میگیرم ! ما هم گفتیم اوکی .... 13 الی 14 روز گذشت هیچ خبری نشد ! الی 15 ، 16 ، 17 ، ... دیدیم خبری نشد !؟؟؟ هر چی هم زنگ میزدم چون شمارم رو گذاشته بود تو بلک لیست سریع اشغال میشد :| اس ام اس هم که میدادم میگفت یه مشکل داره ، اینجاش کار نمیکنه ، اونجاش کار نمیکنه ! بعد از چند روز دیگه پی ام داد که برنامه حاضره ولی بقیه پول رو اول میگیرم :| ما هم گفتیم شما گفتی بعد از تحویل نرم افزار ؟!!! گفت الی و بلی که باید اول بدی ! ماهم چون پای آبرومون وسط بود برای این برنامه پول رو دادیم ! بعد از اینکه پول واریز شد این آقا دیگه خبری ازش نشد ! هی پیام میدادم میگفت داخل مترو ام ! شارژ اینترنت ندارم ! مهمون هستم ! یه باگ داره برنامه دارم برطرفش میکنم ! و هزارتا چرت و پرت دیگه ! این آقا الانم هیچ خبری ازش نیست ولی پرو و پرو میاد یاهو آنلاین میشه بی همه چیز ....

گفتم این تاپیک رو بزنم که این بی ناموس ، حروم زاده رو به شما معرفی کنم که نتونه سر شما رو هم کلاه بزاره ! من هم در حال پیگیری هستم و بزودی ردیابی میشه و حقش کف دستش گذاشته میشه !

اطلاعات این حروم زاده :
امیر غلامی
شماره ملی : 0016529081
متولد : 72 !
تلفن هایی که باهش کار میکنه :
09331849752 | 0215555555
09351078997 | 02155131097
سایت این بی همه چیز :
http://irht.ir

ایمیل ها :
tafi_khoshgele@yahoo.com
agholami54@gmail.com
amir.gholami1372@gmail.com

شماره کارت :
6037991806459149
شماره حساب :
0343684538002

این تاپیک هم داخل تمامی فروم هایی که میشناسم پخش میکنم ...
با تشکر
شاید تحویل بده !! یه چند روز هم صبر میکردین بعد شما که تمام اطلاعاتشو داری از مراجع قانونی کارت راحته .
چقد مبلغ گرفتن ازتون ؟
(۱۳۹۲/۱۲/۱، ۲۲:۵۹:۱۷ عصر)mellat نوشته است: [ -> ]شاید تحویل بده !! یه چند روز هم صبر میکردین بعد شما که تمام اطلاعاتشو داری از مراجع قانونی کارت راحته .
چقد مبلغ گرفتن ازتون ؟

1 ماه گذشته ! در حال پیگیری هم هستم ....
مبلغش مهم نیست ! کلا 250 تومان . فقط خواستم اطلاع رسانی کنم تا نتونه سر دیگران رو کلاه بزاره Exclamation
واقعا بعضیا حلال و حروم سرشون نمیشه .
ولی عجب شماره ای داره!
0215555555

بالای 50 60 میلیون قیمت خطشه!
(۱۳۹۲/۱۲/۱، ۲۳:۵۷:۵۷ عصر)GreyWolf نوشته است: [ -> ]ولی عجب شماره ای داره!
0215555555

بالای 50 60 میلیون قیمت خطشه!

البته این شماره درست نیست و فقط در سایت گذاشته بودن . ولی بقیه شماره ها درسته .
دهنش سرویس.
درود :‌بر هر چی ادم کلاهبرداره لعنت بشمار .
سلام،

ان شاء الله هم شما به پول و همچنین برنامه مورد نظرتون برسین و هم اون فرد کلاه بردار به سزای عملش.

اگر با این همه ردپا و مشخصاتی که ازش هست واقعا هدفش کلاهبرداری بوده، حتما خیلی ناشی بوده!!
امیدوارم که بجای اینکه برخی از کاربران رو که با تایید مدیریت کل از محرومیت در اورده میشن محروم کنید یکم به چیزای دیگه فکر کنید تا این مشکلات هم به ناحق براتون پیش نیاد.

پلیس فتا:
http://www.cyberpolice.ir/

پیگیری کنید حتما باهاتون خودشون تماس میگیرن و جزییات رو ازتون میپرسن.
صفحه‌ها: 1 2