مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: فریم ورک ایرانی گتنا تحت پی اچ پی
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام دوستان بنده با توجه به اینکه خیلی از ماها دنبال ماژول های کاربردی و امن هستیم اومدم یک وقتی رو صرف کردم و یک فریم ورک ساختم  چند تا ماژول کاربردی هم براش ساختم در واقع این یک شروع برای کارای بزرگتر امیدوارم بیایید و به انجمن گتنا بپیوندید تا در کنار هم بتونیم موفقتر عمل کنبم درسته که فریم ورک های زیادی هست ولی بالاخره ایران هم باید یک فریم ورکی داشته باشه اینو بر پایه الگوی ام وی سی طراحی کردم و ماژول ها هم از معماری اچ ام وی سی پشتیبانی میکنه

www.gtna.net حتما آدرس رو در مرورگر تایپ کنید
سلام
نمی دونم روی CRUD هم کاری کردید برای فریم ورکتون؟
منظورتون از پروگرام کردن میکرو چیه؟ چه هدفی را دنبال می کنید؟
سلام حامد جان بله روی کراد اتصال به درگاه های بانکی طراحی وب سرویس اسمارتی کدهای کپچا لایه های امنیت لایه اعتبار سنجی و ... کار شده در مورد میکرو هم دارم یه هسته طراحی میکنم که هنوز موفق نشدم اما روش دارم کار میکنم از دور میشه میکرو کنترلر های یک کار خانه رو پروگرم کرد یعنی در واقع بروزرسانی کرد. در مورد همکاری هم اینکه این سیستم ماژول محوره و روی دو تا اصل داره کار میکنه یکی هوش مصنوعی یکی هم میکرو ولی فعلا چون جواب ها حتمی نیست باید کمی صبر کرد .
دوستان فریم ورک گتنا نسخه هشتم هم در دی ماه منتشر شده که روی PDO کار کرده می تونید از سایت گتنا دانلودش کنید