مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: محل کد های پروفایل کجاست ؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
با سلام
من می خواستم یکی از فیلد های اختیاری را از پروفایل کل اعضا حذف کنم و می خواهم متغیر آن را در کد های قالب پیدا و حذف کنم .
این کد ها کجاست ؟ و متغیر آن چیست . د رتصویر نمایش داده شده

توجه کنید که من نمیخواهم از قسمت مدیریت این کار را بکنم . فقط از کد ها می خواهم .
لطفا راهنمایی کنید .
به قالب ها در کنترل پنل ادمین برو .
بعد انتخاب قالب مورد نظر . --->>> Member templates <<<----- member_profile
متغیر رو پیدا کن و بعد حذف کن .
موفق باشی .
درود
در هنگام ایجاد فیلد، گزینه آخر برای این مورد می باشد (پنهان در پروفایل؟)
فیلد مورد نظر را ویرایش کنید.
(۱۳۸۹/۲/۳، ۱۷:۲۸:۴۳ عصر)s.moein.h نوشته است: [ -> ]به قالب ها در کنترل پنل ادمین برو .
موفق باشی .

دوست عزیز متشکرم ولی اونجا فقط یک متغیر در این رابطه پیدا کرم به نام {$profilefields} که اگر این را حذف کنم کل بلوک اطلاعات اضافی حذف می شود . من می خواهم فقط id 4 حذف شود . فکر کنم باید در بخش دیگری پیداش کنیم . اگر می تونید راهنمایی کنید .

پنهانش کردم ولی مدیران دیگر انجمن م یتوانند ببینند . من می خواهم حتی خود من هم به عنوان مدیر اصلی این فیلد را نبینم .
مرسی
(۱۳۸۹/۲/۴، ۱۷:۵۶:۵۳ عصر)nokte نوشته است: [ -> ]
(۱۳۸۹/۲/۳، ۱۷:۲۸:۴۳ عصر)s.moein.h نوشته است: [ -> ]به قالب ها در کنترل پنل ادمین برو .
موفق باشی .

دوست عزیز متشکرم ولی اونجا فقط یک متغیر در این رابطه پیدا کرم به نام {$profilefields} که اگر این را حذف کنم کل بلوک اطلاعات اضافی حذف می شود . من می خواهم فقط id 4 حذف شود . فکر کنم باید در بخش دیگری پیداش کنیم . اگر می تونید راهنمایی کنید .

پنهانش کردم ولی مدیران دیگر انجمن م یتوانند ببینند . من می خواهم حتی خود من هم به عنوان مدیر اصلی این فیلد را نبینم .
مرسی
درود
چنین چیزی وجود ندارد.
یا باید مدیر فقط شما باشید یا اینکه این مورد را بی خیال شوید.
سلام
من هم یه سوال مشابه داشتم !
می خواستم بدونم چطور میشه از مشخصات اضافه اون هایی که پنهان هستن فقط مدیران کل مثلا administrator ها و supermodrator ها ببینن و modrator ها با این که به پنل ناظم دسترسی دارن نتونن اطلاعات ببینن!؟
هیچکی نیست جواب بده؟؟؟؟؟؟؟

سوالت رو واضح تر بگو . من متوجه نشدم . یعنی مدیرها نتونن آی پی رو ببینن ؟ یا چی ؟
منظورم اینه که
فقط من یه عنوان administrator بتونم فیلد شماره تلفن اعضای انجمن ببینم و بقیه اعضا حتی modrator ها نتونن این فیلد ببین!
چون همانطور که می دونین وقتی تو قسمت تنظیمان فیلد پنهان رو انتخاب می کنید administrator ها و modrator ها می تونن ببینن!
کمک کنیدددد!!!!!!!!
صفحه‌ها: 1 2