مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: چند مشکل جزئی با تالار گفتمان mybb
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام
اولا مرسی از زحمات روز افرون شما واقعا دمتون گرمه.
من با نسخه mybb برای tdatalife کار میکنم چندتا مشکل دارم به شرح زیر :
1- "انجمن ساز مای بی بی (نسخه ی تی دیتالایف)" از بالای انجمنم پاک نمیشه ! لطفا بگین کدوم فایل رو ویرایش کنم!
2-در قسمت footer سایت جایی که نوشته :
تماس با ما | سایت شما | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | بایگانی | پیوند سایتی RSS
رو چطوری می تونم لینک های و نوشته هاش رو ویرایش کنم !
3- سوال آخر که من ی سری ایکن درست کردم برای کاربر ها مثلا مدیرکل و کاربر ویژه و ... چطوری می تونم نمایش بدم اینارو ! حتی آپلود کردم در پوشه : groupimages نیز با اینکه خودشم ی سری داخلش ایکن داشت نمایش داده نشد حتی همون حالت پیشفرض هم نمایش داده نمیشه!!!
منتظر جوابیتون هستم و بازم ازتون تشکر می کنم امیدوارم پیشرفت روز افزونی داشته باشین ....

دوستان تو چند تا سایت گشتم همه رو میشه از تو پیکر بندی درست کرد فقط سوال سومم رو اگه میشه راهنمایی کنین !!
سلام

کنترل پنل مدیرکل - گروه ها و کاربران - گروه ها - گروه مورد نظر - تصویر گروه کاربری

موفق باشید.
خوب اینجا رو رفتم ولی چه آدرس تصویر رو دادم چه 0و1 باز حل نشد !!
باید چیکار کنم ؟

مشکل حل شد همون آدرس رو دادم فقط باید تصویر gif باشه!
عناوین گروه کاربری رو ویرایش کنید وادرس رو عکس رو که هاست خودتون یا سرور دیگه ایی اپلود کردید فرار بدید در صورتی که موفق نشدید با مدیران در تماس نباشید دسترسی رو به یکی از مدیران انجمن اعلام کنید تا بررسی شود
نقل‌قول: مشکل حل شد همون آدرس رو دادم فقط باید تصویر gif باشه!
نقل‌قول: -در قسمت footer سایت جایی که نوشته :
تماس با ما | سایت شما | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | بایگانی | پیوند سایتی RSS
رو چطوری می تونم لینک های و نوشته هاش رو ویرایش کنم !

سلام
دوستان منم دنبال همین موضوع می گشتم که رسیدم اینجا

در فایل پرشین هم حدودا گشتم ولی فوتر رو پیدا نکردم

لطفا آدرس تغییر نام + تغییر لینک رو بدید

ممنون میشم
از قسمت index> index_boardstats به دنبال کد زیر باشید
کد:
<div class="tfoot" style="text-align: right">
    <span class="smalltext">
        {$logoutlink}

<a href="misc.php?action=markread">{$lang->markread}</a> |
                <a href="{$mybb->settings['bburl']}/search.php?action=getnew" title="View the latest posts">{$lang->welcome_newposts}</a> |
        <a href="showteam.php">{$lang->forumteam}</a> |
    </span>

</div>

در زیرش طبق الگوی خودش ایجاد کنید و ویرایش کنید.
مثلا الگو اینگونه هست و ما اضافه کردنمان به بالای </span> اینگونه هست
کد:
<a href="linke morede nazar">نام نمایشی</a> |
البته اگر بخواهید در همه جای انجمن تغییر کنه باید از طریق قالب زیر کد ها را ویرایش کنید :

پنل ادمین » قالب ها و پوسته ها » قالب ها » footer