مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: چرا رتبه ی سایت های ایرانی در حال کاهش است؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
سلام دوستان

اخیرا متوجه شدم که رتبه ی تمای سایت های ایرانی در حال کاهش هست مثلا رنک سایت من در عرض یک هفته از 470.000 الان به تقریبا 500.000 رسیدهSad

این در مورد همه ی سایت ها صدق میکنه و همه ریزش داشتن و همینطور ادامه داره علتش چیست؟ اگه همین طور پیش بره به زودی همه برمیگردیم سر خونه ی اول

یکی از دوستان گفته بود الکسا ایران رو تحریم کرده آیا درست است؟ و به نظرتون تا کی ادامه داره؟ چه راهکار هایی پیشنهاد میکنید؟
فکر نکنم.!
اگه می خواست تحریم کنه اسم ایران را از گزینه هاش برمی داشت ولی من به تازگی ثبت نام کردم و هیچ مشکلی هم نداشت. یکی از دلایلی که فکر می کنم الکسا گیر می دهد به سایت های ایرانی نصب نکردن تولبار الکسا هست. معمولا توی خارج کسانی که از سایتی استفاده می کنند تولبار را نصب می کنند. ولی بیشتر کاربرای ایرانی اصلا نمی دونن تولبار چی هست... و واقعا نصبش هم برای کاربران سخت هست و فکر نکنم که هر کاربری این کار را انجام دهد.
در ضمن یک سوالی از شما داشتم شما رتبه خوبی دارید، از کی شروع کردید یعنی عمر انجمنتان چنده؟
اگه سکرت هست نمی خواید بگید.
خیر درمورد همه سایت ها صادق نیست!
یکی از سایت های بنده رتبه الکسایش در حال پیشرفت است.
نقل‌قول: فکر نکنم.!
اگه می خواست تحریم کنه اسم ایران را از گزینه هاش برمی داشت ولی من به تازگی ثبت نام کردم و هیچ مشکلی هم نداشت. یکی از دلایلی که فکر می کنم الکسا گیر می دهد به سایت های ایرانی نصب نکردن تولبار الکسا هست. معمولا توی خارج کسانی که از سایتی استفاده می کنند تولبار را نصب می کنند. ولی بیشتر کاربرای ایرانی اصلا نمی دونن تولبار چی هست... و واقعا نصبش هم برای کاربران سخت هست و فکر نکنم که هر کاربری این کار را انجام دهد.
در ضمن یک سوالی از شما داشتم شما رتبه خوبی دارید، از کی شروع کردید یعنی عمر انجمنتان چنده؟
اگه سکرت هست نمی خواید بگید.

رتبه ی سایت من تا 7 روز پیش همینجور افزایش داشت و سایت هم همیشه برزوه ولی یکدفعه از یک هفته پیش شروع کرد به کاهش بدون دلیلSad

تاریخ ایجاد انجمن ۵-۲-۱۳۹۲

نقل‌قول: خیر درمورد همه سایت ها صادق نیست!
یکی از سایت های بنده رتبه الکسایش در حال پیشرفت است.

آقا محمد اینو من خودم نگفتم یکی از سوکاران گفتند رتبه ی سایت ها در حال کاهش هستش منم چند سایت رو زیر نظر داشتم همه مشکل کاهش داشتن حال یکی بیشتر و یکی کمتر
کسی نمیدونه علتش چی میتونه باشه؟
تو نت که داشتم سرچ میکردم به یک مطلب برخوردم که قبلا هم این اتفاق افتاده و الکسا آمار سایت ها ی ایرانی رو حساب نمیکرد که میگفتند تحریم هستش ولی بعدش خود الکسا گفت تحریم نبوده و مشکل فنی بوده و بعدش حل شد.

اگه همینطور پیش بره تا 2 ماه دیگه رتبه ی من و خیلی از دوستان برمیگرده به اولین روزی که انجمن رو تاسیس کردنSad

دوستان سئو کار چه کنیمHuh
بزارید تجربه خودم هم بگم من وقتی که انجمنم را زدم رتبه الکسای جهانیش 22 ملیون بود. روزانه هر دفعه نگاه می کردم همون بود و حتی بالا هم می رفت ولی یک روز که از خواب پاشدم و رتبه الکسا را نگاه کردم واقعا شاخ در آوردم اولش فکر کردم معجزه ای چیزی اتفاق افتاده و بعد دو تا سه تا سیلی به خودم زدم ببینم بیدارم یا نه!!! خلاصه چشتون روز بد نبینه رتبم 10 میلیون شده بود.
به شایع ها هم زیاد توجه نکنید دوست من و به کار خودتون ادامه بدهید. ییهو میاین بالا...
هم رتبه گوگل و هم رتبه الکسا ییهویی است...
صالح جان به رتبه ی آلکسا زیاد توجه نکن , به کار خودت ادامه بده رتبت از اونی هم که هست کمتر میشه , البته رتبه ی ما هم بیشتر شده Blush
نقل‌قول: بزارید تجربه خودم هم بگم من وقتی که انجمنم را زدم رتبه الکسای جهانیش 22 ملیون بود. روزانه هر دفعه نگاه می کردم همون بود و حتی بالا هم می رفت ولی یک روز که از خواب پاشدم و رتبه الکسا را نگاه کردم واقعا شاخ در آوردم اولش فکر کردم معجزه ای چیزی اتفاق افتاده و بعد دو تا سه تا سیلی به خودم زدم ببینم بیدارم یا نه!!! خلاصه چشتون روز بد نبینه رتبم 10 میلیون شده بود.
به شایع ها هم زیاد توجه نکنید دوست من و به کار خودتون ادامه بدهید. ییهو میاین بالا...
هم رتبه گوگل و هم رتبه الکسا ییهویی است...

دوست من این چجیزی که فرمودید کاملا طبیعی هستش چون رباط الکسا هرچی رتبه سایت کمتر باشه دیرتر بهش سر میزنه و تا سر نزنه هم رتبه تغییر نمیکنه حتما یک روز اومده سر زده دیده کلی مطلب نوشتی رتبتم یک دفعه رسید 10 میلیون ولی به سایت های که رتبشون زیر میلیون هست تغریبا هر روز سر میزنه و بررسی میکنه

------------------------------------------
برای من بازم ریزش داشت دوستان

الآن 7 روز میشه همینجوری داره میره بالا این اعداد

بازدیدم نسبت به گذشته کم شده تقریبا [تصویر:  wrench.png] نصب:exclamation:

رطبه ی الکسا و گوگل ربط مستقیم به هم دارن توجه نکنمHuh

هرچی هم فکحر میکنم چیزی رو تغییر ندادم که بگم سایت دچجار مشکل شده اگه سایت من مشکل داره پس بقیه ی سایت ها چی اونا هم ریزش داشتن
سلام به دوستان
متاسفانه رتبه سایت منم افت زیادی داشت
رتبه اش تو ایران 14000 بود و هی داشت پیشرفت میکرد که یهو تا 36000 بالا کشید
بعد با بدبختی روزانه 5-6 بار بروز کردم تا ظرف 10 روز رتبه رو به 26000 هزار کشیدم!!
فکر میکردم فقط سایت من اینطور بوده و نگران بودم که از مرورگرها حذف شده باشم
که الان با دیدن تاپیک حداقل خیالم راحت شد که فقط من نیستم
امیدوارم که بزودی مشکل رفع بشه
دوستان حتما اگه متوجه خبر جدیدی در این بابت شدید ما رو از اطلاع رسانی بی نصیب نذارید
پیشنهاد میکنم دوستان از این کد استفاده کنند Wink

http://community.mybbiran.com/thread-14978.html
از این کد استفاده کنیم مشکل حل میشه؟Rolleyes

بازم ریزش داشت سایتم به زودی دو باره به میلیون میرسه رنک الکسامBig Grin
صفحه‌ها: 1 2 3