مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: استدعای راهنمایی
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام و عرض ادب

دوستان استدعا میکنم بزرگواری بفرمائید راهنمایی کنید که انجمن ما چه کمبود هایی داره؟ چه ملزوماتی باید رعایت می شده که نشده؟ و اساسا محبت کنید راهنمایی بفرمائید چه باید کرد که کاربرا راحتتر باشن و اوقات بهتری رو در انجمن بگذرونن؟ چه مواردی برای سئو انجمن نیازه و ....
چه پلاگین هایی نیاز هست که نصب بشه که نشده؟ و ...

و یک سوال ؛ آیا لازم هستش که URL رو به حالت html تعویض کنم؟ اگر لازم هستش آیا با توجه به اینکه الان حدود 3 ساله که انجمن با URL های قبلی کار میکرده مشکلی در سئوی گوگل و رنک پیش نمی آید؟
http://www.zibasho.com/forum

یک دنیا سپاس از عنایت شما
تندرست و پایدار باشید
قالب خوبی دارید.نسبت به موضوعی که دارید دارای اعضای خوب و مطالب زیادی هستید.
من واردش نشدم اما چندتا پلاگین معرفی میکنم که خوبه.
اول ویرایشگر باید تغییر داده بشه که حتما تغییر داده شده.
بعد پروفایل به سبک وی بی رو نصب کنید برای زیبایی هر چه بیشتر خوبه.اما باز میل خودتونه.
یه سری مباحث سرگرمی هم توی قسمت گفتوگوی آزاد دسته هایی به اسم جوک سرگرمی صندلی داغ و اینجور چیزا درست کنید.خیلی بهتره.
بعد خودتون یکم جو خودمونی بین اعضا باید ایجاد کنید.این میتونه با ایجاد مسابقه نظر سنجی و یا آشنایی انجام بشه.
چت باکس هم شیوه موثریه.
من اصلا با سئو کار نکردم برای همین شرمنده نمیتونم چیزی درموردش بگم.
درکل میگم نسبت به شرایط و چیزایی که دارید خوبه کارتون.
یک دنیا ممنون از توجه و لطف شما، مواردی که فرمودید رو اعمال میکنیم
سلام

براي سئو انجمن شما در خدمتان هستيم

اگر تمايل داريد از طريق پيام خصوصي بامن در ارتباط باشيد

باتشكر Blush
دوست من اینکارو شما دقیقا مثل اینه که انجمنتون رو با مدیریت دیگرا بسازید.
تجربه ای که دارم اینه که شما باید ببینید خودتون چه چیزایی دوس دارید و چه چیزایی روی انجمنتون کارامد میشه.وگرنه اگر من یا کسای دیگه بگیم یه لیست فول از پلاگینای موجود توی انجمن براتون ردیف میکنیم.
فرمایش شما متین، اما من فقط نظر کارشناسی خواستم، به عنوان مشورت، ایده و ...
ممنون از توجه شما
دوست عزیز رنگ قالبتون مغز آدم رو میترکونهBig Grin از نظر روانشناسی رنگ اصلا مناسب نیست کمتر کسی میتونه با هاش کنار بیاد مخصوصا اون سبز فسفری پیشنهاد میکنم رنگ بهتری انتخواب کنید

موفق باشید
آقا رضا روانشناسم شدی که بابا دمت گرم.این رنگ جذابه.دقت کنی آبیش بیشتره تا سبز فسفریش.پس چشمو اذیت نمیکنه.توی پست ها باز که میشه رو دقت نکردم.رنگ سبز به چشم میخوره.
اگه دوست داری رنگشو تغییر بدی بهم خبر بده تا روش کار کنم.