مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: انجمن ساز قدرتمند مای بی بی با تی دیتالایف هماهنگ شد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
خرسندیم به اطلاع دوستان برسانیم انجمن ساز قدرتمند مای بی بی بصورت پلاگین به پلاگینهای سیستم مدیریت محتوی تی دیتالایف ( نسخه توسعه یافته دیتالایف که بصورت پلاگینی درآمده ) افزوده شده و با این سیستم کاملا هماهنگ شده است .
به این صورت که براحتی از مخزن پلاگینهای تی دیتالایف یا بصورت فایل بر روی سیستم تی دیتالایف قابل نصب و از منوی تنظیمات انجمن ساز در کنترل پنل تی دیتالایف قابل مدیریت است .
در این خصوص نیز از مای بی بی ترجمه شده توسط مای بی بی ایران ـ معتبرترین پشتیبان این انجمن ساز استفاده شده است .
بدیهی است کپی رایت مای بی بی ایران و پشتیبانی انجمن ساز کماکان در اختیار سایت مای بی بی ایران خواهد بود .
لازم به ذکر است برنامه نویسی و تغییرات لازم توسط بنیانگذار و نویسنده سیستم پلاگینی تی دیتالایف دوست عزیزمان آقای رضا مقدم انجام پذیرفته است .

سلام
ببخشید این صفحه انجمن سایت تی دیلاف با مای بی بی درست شده یا اینکه خود تی دی لایف انجمن ساز درونی دارد ؟
انجمن فعلی سایت تی دیتالایف انجمن ساز دیتالایف هست که منسوخ شده و مدتهاست دیگه منتشر و پشتیبانی نمیشه و برای نصب و نگهداریش حتما وب مستر باید یه فرد بسیار مسلط به php و برنامه نویسی باشه تا انجمن رو مرتب خطایابی و رفع اشکال کرده و سرپا نگهداره .
خوب بیارید روی مای بی بی
همین الان دارم انجمن شخصی خودم رو با مای بی بی افتتاح میکنم تا با این روز مبارک مناسبت داشته باشه .
در مورد سایت تی دیتالایف تعدادی از پلاگینهای مخصوص برای اون انجمن نوشته شده از جمله اعتبار در حساب و غیره که بازنویسیشون واقعا کار سختیه و برنامه نویس و بنیانگذار سایت براشون این دوباره نویسی فعلا مقدور نیست.
تشکر فراوان از شما