مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: تغییر مکان تغییر سریع قالب
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام دوستان
من میخوام تغییر سریع قالب رو در قسمتی که در عکس مشخص کردم (کنار تغییر سریع زبان) بذارم اگه میشه راهنمایی کنید.
یه سوال دیگه می شه بدون اینکه از پلاگین استفاده کنیم تغییر سریع قالب رو قرار بدیم( آخه من تو یه سایت مای بی بی این رو دیدم)
باتشکر از همکاریتون
موفق باشید
درود
1- پلاگین را غیر فعال کنید .
2- فایل پلاگین را باز کنید. --> inc/plugins/quicktheme.php
3- خط زیر را پیدا کنید.:
کد:
$data = "<form method=\"post\" action=\"./index.php?action=quicktheme\">\n<span class=\"trow2\" style=\"float: right; border: 1px solid #000000; padding: 1px;\">\n";

4- به شکل زیر تغییر بدید.
کد:
$data = "<form method=\"post\" action=\"./index.php?action=quicktheme\">\n<span class=\"trow2\" style=\"float: left; border: 1px solid #000000; padding: 1px;\">\n";

5- ذخیره کنید.

6- پلاگین را فعال کنید.

نقل‌قول: یه سوال دیگه می شه بدون اینکه از پلاگین استفاده کنیم تغییر سریع قالب رو قرار بدیم( آخه من تو یه سایت مای بی بی این رو دیدم)

دوست عزیز این پلاگین به سرور فشاری وارد نمیکنه فقط چند تا کد رو در قالب قرار میده اگر هم میخواهید ظاهر قسمت تغییر پوسته رو تغییر بدید به راحتی با تغییر کد های بالا این کار امکان پذیر است.!
ممنون از پاسخ سریعتون و زحماتی که می کشید.
اگه لطف کنین کد های تغییر قالب سریع رو بدین تا از پلاگین استفاده نکنم که خیلی ممنون می شم.(آخه پلاگینش خیلی بزرگ (از نظر اندازه))
فروم بنده رو مشاهده بفرمایید
اون پلاگینی هستش که علی زحمت کشیده تو VIP گزاشته بسیار زیبا و راحت
http://www.rofaga.com/forum
(۱۳۸۹/۱/۲۴، ۱۴:۲۲:۴۸ عصر)ires نوشته است: [ -> ]ممنون از پاسخ سریعتون و زحماتی که می کشید.
اگه لطف کنین کد های تغییر قالب سریع رو بدین تا از پلاگین استفاده نکنم که خیلی ممنون می شم.(آخه پلاگینش خیلی بزرگ (از نظر اندازه))

فایل پلاگین کلا 3 kb هست! و همینطور 96 خط هست که در مقایسه با بیشتر پلاگین ها تعداد خط و حجمش کمه!
منظورتون از بزرگی چیه؟!
منظورم از لحاظ حجم نیست از لحاظ جا گیری تو صفحه هستش!
دوستان کسی لطف نمی کنه کد رو بذاره؟؟
واقعا" دستتون درد نکنه که کدها رو گذاشتید!
منو این قدر تو این تاپیک آنلاین گذاشتید تا تو تاپیک علف سبز شده!خنده
یکی لطف کنه جواب بده؟؟الو پاسخ میاد؟
درود
مکان از طریق فایل پلاگین جابه جا می شود نه از طریق متغییر.
بنابر این جابه جایی نیاز به تغییرات در فایل پلاگین می باشد که نیاز به دانش کافی دارد.
سلام من این دفعه از پلاگینی که علی آقا در vip گذاشته استفاده کردم.
خواستم اون رو به قسمتی که مشخص کردم انتقال بدم.