مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: انجمن تخصصی اندروید
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
با سلام
امروز می خوام انجمن تخصصی اندروید رو بهتون معرفی کنم که انجمن خودم هست
به 10 تا 20 تا کاربر برای فعالیت خوب در انجمن نیاز دارم
به کمک مای بی بی ایرانی نیاز دارم
ادرس انجمن:
http://homeandroid.takbb.com
با سلام دوست من تشکر می کنم ازتون
نه من خودم با مدیریت تک بی بی اقای فراهانی در تماس بودم و گفتن که انجمن هایی توسط مدیر غیر فعال میشن و انجمن هایی که 20 روز فعال نباشن حذف میشن
ولی من هر روز انجمن رو هر روزفعال می کنم تا مشکلی پیش نیاد
سلام

ضمن آرزوي موفقيت براي شما

بهتر هست با خريداري هاست و دومين خيال خود را راحت تر نماييد

راه اندازي انجمن در چنين فضايي فقط وقت تلف كردن هست

باتشكر
تک بی بی اصلا به درد نمی خوره برای معمولی ترین پلاگین ها هم باید پول بدید.
سلام خب برام یکی مای بی بی نصب کرد ولی خراب شد چون نمی خوام پول خرج کنم می خوام رو هاست رایگان باشه اگه کسی هست که می تونه مشکل انجمن مای بی بیم رو درست کنه ممنون میشم
ادرس انجمن:
http://bartarclub.xzn.ir/forum
نام کاربری
admin
رمز
121212
دقیقا مشکلتون چیه ؟ Exclamation
سلام دوباره از همگی کاربران مای بی بی ایران خواهشمندم که به انجمنم بیان و با عضویت در انجمن از خانه اندروید حمایت بکنن
بزودی پولی میریزم به حساب تک بی بی و تمامی امکانات تک بی بی رو خریداری می کنم
به یکی از دوستام دارم تک بی بی رو تمامی امکاناتش رو البته یکمش رو نه رو بهش ارائه میدم و قراره پولی بریزه به حسابم
علاقهمندانه منتظر کمک شما دوستان عزیز هستم
به کاربرانی که در انجمن خانه اندروید عضو بشن هدر رایگان با تعویز بدون پایان و تغییر هدر ارائه داده میشه
به همه کاربرانی که عضو بشن هدر رایگان و بدون پول داده میشه
بازم از همتون ممنونم

نقل‌قول: دقیقا مشکلتون چیه ؟ Exclamation
با سلام خدمت شما
من وقتی تو انجمن مای بی بیم میرم تا قبل از اینکه وارد پنل مدیریت بشم میگه وارد شوید و بالاش اطلاعیه نوشته که دوره مدیریتی نا معتبر و اصلا نمیشه وارد شد
البته بار اول وارد کنترل پنل میشه ولی رو هر لینکی که تو کنترل پنل هس کلیک که میکنی دوباره اتفاق بالا پیش میادHuh
با takbb به هیج جایی نخاهید رسید ، سعی کنید خود مختار باشید تا اینکه پلاگین های رایگان رو با عنوان پولی بهتون بفروشن
نقل‌قول: با takbb به هیج جایی نخاهید رسید ، سعی کنید خود مختار باشید تا اینکه پلاگین های رایگان رو با عنوان پولی بهتون بفروشن
خب چطوری انجمن مای بی بی رو درست کنم
کسی هست درست کنه
یا بازم یکی باید یه کی دیگه بسازه؟
باید یه هاست پولی ارزون بگیرین با دامنه ، که جمعا 60 تومن میشه ، بعد نصب مای بی بی و نصب هر پلاگین و هر امکاناتی که بخایین روش ، که به راحتی ممکنه ...
صفحه‌ها: 1 2