مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل در بن کردن آی پی کاربران توسط مای بی بی
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام بر همگی دوستان و مدیران زحمتکش

مدتی است با مشکل عجیبی روبرو هستم.
سیستم مدیریت محتوای مای بی بی انجمن من بر روی آی پی برخی کاربران ایراداتی میگیرد و آی پی کاربران را برای مدت چند ساعت بن میکند.
البته حدس اولیه من بر روی سرور بود که پس از بررسی متوجه شدم که مشکل از سرور نیست بلکه از سیستم مدیریت محتوا است.
کسی از دوستان میتواند مرا در حل این مشکل کمک کند؟
با سپاس
(۱۳۹۲/۱/۲۷، ۱۲:۲۵:۵۱ عصر)mohana نوشته است: [ -> ]سلام بر همگی دوستان و مدیران زحمتکش

سیستم مدیریت محتوای مای بی بی انجمن من بر روی آی پی برخی کاربران ایراداتی میگیرد و آی پی کاربران را برای مدت چند ساعت بن میکند.
البته حدس اولیه من بر روی سرور بود که پس از بررسی متوجه شدم که مشکل از سرور نیست بلکه از سیستم مدیریت محتوا است.
با سپاس

اگر MyBB شناسه‌ی IP را محروم کند، به کاربر پیام "شما محروم شده‌اید ..." را می‌دهد.
آیا پلاگین محروم سازی VPN و ... نصب کرده‌اید؟
آیا کاربران با این پیام روبه‌رو می‌شوند؟
در غیراین‌صورت مشکل از سرور است.
(۱۳۹۲/۱/۲۷، ۱۳:۵۱:۵۲ عصر)Mohammad-Za نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۲/۱/۲۷، ۱۲:۲۵:۵۱ عصر)mohana نوشته است: [ -> ]سلام بر همگی دوستان و مدیران زحمتکش

با سپاس

اگر MyBB شناسه‌ی IP را محروم کند، به کاربر پیام "شما محروم شده‌اید ..." را می‌دهد.
آیا پلاگین محروم سازی VPN و ... نصب کرده‌اید؟
آیا کاربران با این پیام روبه‌رو می‌شوند؟
در غیراین‌صورت مشکل از سرور است.

خیر پلاگین وی پی ان رو نصب نکردم و هیچ کاربری با این پیغام روبرو نمیشود.
ارور ها سرور نات فوند و یا تایم اوت است.
متاسفانه سرور زیر بار نمیرود.
سرور مناسبی سراغ دارید تا معرفی کنید؟
از نظر قیمت هم متعادل باشد.
با تشکر