مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل با ابزار آپلودسنتر در زیر ارسال مطلب
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با سلام

الان از طریق ابزار آپلودسنترم کدی رو درست کردم
و با کلاس بندی در زیر ارسالاتم قرار دادم
اما نوشته هاش به این صورت در میاد چطوری میشه اینو درست کرد؟

[attachment=7585]
بزرگواران کسی نیست پاسخ بده Blush
دوست عزیز چون از حروف فارسی استفاده کردی اینجوری شده
روش اسونش اینه که به انگلیسی بنویسی

یا اینکه کد اسکی معادل حروف فارسی رو پیدا کنی و تو فایل جاوا ساکریپت قرار بدی
خب این فایل کجاس که ترجمشو عوض کنیم؟
داخله کدوم قسمت اسکریپت multihost هستش؟
با برنامه ++notepad بازشون کن و encoding را روی utf8 بزن و ذخیره کن و در فایلهای html بهتر است کد زیر را قرار بدهید .

کد:
<head>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8">
<meta http-equiv="Content-Language" content="fa">
</head>
دوست گرامی ممنون از زحمتی که کشیدین و پاسخ دادین
تا این حد مبتدی نیستیم ، UTF کردمش اما متاسفانه باز فارسی نیست....

این کد های قالب قسمت tools.tpl

کد php:
<!-- BEGINIFRAME UPLOADER -->
<
template id="iframe_uploader">

<
style type="text/css">

#uploader_iframe { margin: 0; padding: 0; font-size: 12px; background-color: transparent; font-family: Arial, Verdana, Helvetica, sans-serif; }
    #uploader_iframe a:link, #uploader_iframe a:visited { color: #005fa9; text-decoration: none; }
    #uploader_iframe a:hover { text-decoration: underline; }
</style>

<
span id="uploader_iframe">
    <
form action="<# BASE_URL #>upload.php" target="_blank" method="post" enctype="multipart/form-data">
        <if=
"$mmhclass->templ->templ_globals['upload_type'] == 'url'">
            <
input type="text" name="userfile[]" style="width: 220px;" value="لینک عکس را وارد نمایید" onclick="$(this).val('');" />
            <
input type="hidden" name="upload_type" value="url-standard" />
            <
input type="submit" value="آپلود"> - <a href="javascript:void(0);" onclick="$('#iframe_uploader').html(get_ajax_content('<# BASE_URL #>index.php?module=iframeupload'));">آپلود از کامپیوتر</a>
        <else> 
            <
input type="file" name="userfile[]" size="27" /> 
            <
input type="hidden" name="upload_type" value="standard" />
            <
input type="submit" value="آپلود"> - <a href="javascript:void(0);" onclick="$('#iframe_uploader').html(get_ajax_content('<# BASE_URL #>index.php?module=iframeupload&url=1'));">آپلود از لینک عکس</a>
        </endif>
    </
form>
</
span>

</
template>
<!-- 
ENDIFRAME UPLOADER -->

<!-- 
BEGINTOOLS PAGE -->
<
template id="tools_page">

<
div class="wrapper">
<
div class="bodyset">
<
div class="mro">
<
div align="center">
<
br>

<
# SITE_NAME #> یک ابزار ساده است که می تواند به هر وبلاگ، فروم، و یا وب سایت ابزار آپلود اضافه کند.
<br /><br />
<
strong>پیشنمایش:</strong><br /><br /> <span id="iframe_uploader"></span><script type="text/javascript">$('#iframe_uploader').html(get_ajax_content("<# BASE_URL #>index.php?module=iframeupload"));</script>
<
br /><br />
<
strong>کد آپلود سنتر</strong>:<br /><br />
<
textarea cols="90" rows="8" onclick="highlight(this);" readonly="readonly" class="input_field">
&
lt;iframe allowtransparency=&quot;yes&quotframeborder=&quot;0&quotscrolling=&quot;no&quotsrc=&quot;<# BASE_URL #>index.php?module=iframeupload&quot; style=&quot;height: 40px; width: 500px;&quot;&gt;Your browser does not support iframes.&lt;/iframe&gt;
</textarea>
<
br />
<
br />

به این مطلب گوگل +1 بدهید 
<div class="gplus1"><g:plusone></g:plusone></div

</
template>

</
div></div></div></div>
<!-- 
ENDTOOLS PAGE --> 

پی نوشت : توجه داشته باشید در خود آپلودسنتر فارسیه! اما کد رو در قالب MyBB قرار میدیم به این شکل در میاد . البته لینک کد رو هم باز میکنیم باز پارسی نیستند.
(۱۳۹۲/۱/۲۴، ۱۹:۵۳:۰۵ عصر)MyBulletian نوشته است: [ -> ]پی نوشت : توجه داشته باشید در خود آپلودسنتر پارسیه! اما کد رو در قالب MyBB قرار میدیم به این شکل در میاد . البته لینک کد رو هم باز میکنیم باز پارسی نیستند.

با توجه به تصویری که شما در اینجا قرار دادید باید دنبال قالبی که عبارت " آپلود عکس " در آن نوشته شده بگردید و آن قالب را utf8 کنید و کدهایی که قبلا گفتم بهش اضافه کنید .

اگر دوست داشتید دسترسی بدهید یا اینکه واسه من بفرستین روی انجمن تست کنم ایرادش رو رفع کنم !
اون قالب نیست عزیز!
کد کادر دور متن هستش که در ارسال موضوع ، ارسال پاسخ و پاسخ سریع قرار دادم کدش رو
ربطی به قالب MyBB نداره ، آخه در ابزار آپلودسنتر مولتی هاستر فارسیه
اون کدی که در لینک هست رو اجرا میکنم میبینم درهم نوشته شده.
هرچی هست از خود آپلودسنتره مولتی هاستر هستش فقط نمیدونم کدوم قسمت مربوط میشه برای UTF-8 کردن قالب این قسمت