مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل ارتقاء درجه در mybb
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
من توی mybb نمیتونم درجات کاربرها رو ارتقاء بدم یا بلد نیستم یا انجمن ساز من مشکل داره

میر زیر رو طی میکنم
کاربر ها و گروه ها/مشاهده کاربران/جلو گزینه کاربر برروی گزینه (گزینه ها) کلیک میکنم و گزینه ویرایش پروفایل و تنظیمات رو انتخاب میکنم/این رو مینویسه(در این قسمت می توانید پروفایل ، تنظیمات و امضای کاربران زیر را ویرایش کنید، آمار عمومی را ببینید و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این کاربر سایر صفحات را مشاهده کنید) ولی بجز کادر (آمار عمومی حساب کاربری) هیچ گزینه دیگه ای نشون نمیده لطفا کمکم کنینHuhSad

اینم بگم که وقتی رو گزینه (ویرایش کاربر) کلیک میکنم برمیگرده به صفحه (میز کار مدیر) تو رو خدا کمکم کنینConfused
راستی من این مشکل رو حلش کردم فقط وقتی زبان پانل مدیریت انگلیسی میشه گزینه های تغییر میاد تو زبان فارسی چهار گزینه تغییرات کاربران رو نشون نمیده

اینم بگم که فارسی ساز برنامه هم مال خود همین سایته

حالا یکی واسه این مشکلم چاره پیدا کنهBlush
درود
فارسی ساز همین مرجعو نصب کنید
اگر از فارسی ساز همین جا استفاده میکنید دوباره پوشه ادمین رو اپلود کنید!

http://community.mybbiran.com/thread-726.html
zeus عزیز ممنون از راهنماییتون ولی باز جواب نداد
عکسش رو گذاشتم تا خودتون هم ببینین

[تصویر:  1269554232.jpg]

[تصویر:  1269546159.jpg]
اول لینک سایتتو بده ببینم بعد بیا با این نرم افزار اسکرین بردار از مانیتورت تا تاپیکت سنگین لود نشه !
من تا سایتتو نبینم از کجا بدونم که ماله این جاست فارسی سازت Big Grin
درود
با موزیلا فایرفاکس هم تست کنید.
دوست گرامی لینک انجمن را قرار دهید چک کنیم ببینیم ایراد در کجاست از روی عکس نمیشه تشخیص داد دوست گرامی
1.6 هم همین مشکل را داره وقتی ویرایش را می زنی یه لحظه پروفایل کاربر را باز میکنه و بسته میشه
يعني ميگي مشكل از بسته فايل هستش 1!
امكان نداره